۱۰ دی ماه ۱۳۹۵

کانون های آموزشی و استعدادیابی آقایان

صورت اسامی کانون های آموزشی و استعدادیابی – هیات والیبال استان تهران – سال ورزشی 95

آدرس سالن های آموزشی و استعدادیابی

شماره تماس

ساعات تمرینات آموزشی

روزهای تمرینات آموزشی

نام سالن ورزشی

نام مربیان

ردیف

مدرس : بلوار فردوس – بهار جنوبی – هنرستان مدرس

09123081671

30/16-15 ، 18-30/16

یکشنبه و سه شنبه

سالن مدرس

مجید ارگی جمشید علیاری

1

مدرس : بلوار فردوس – بهار جنوبی – هنرستان مدرس

09123081671

30/19-18 ،21-30/19

دوشنبه و پنج شنبه

سالن هنرستان مدرس

مجید ارگی جمشید علیاری

2

مدرس : بلوار فردوس – بهار جنوبی – هنرستان مدرس

09121195598

30/19-18،21-30/19

یکشنبه و سه شنبه

سالن مدرس

نادر حصاری

3

سالن غدیر : بلوار فردوس غرب

09121195598

از ساعت 21-18

شنبه  - دوشنبه – پنج شنبه

سالن غدیر

نادر حصاری

4

نیاوران – خ منظریه ، درب جنوبی اردوگاه باهنر – باشگاه شهید مسجدی

09124542817

16-14

یکشنبه و سه شنبه

سالن شهید مسجدی م یک

حسین مهر نژاد

5

خیابان جشنواره – چهار راه سید الشهدا – شهرک شاهد – سالن ایثار

09371001089

یک 18-16 چهار 30/17-16 ، 30/19 – 30/17

یکشنبه و چهارشنبه و پنج شنبه

سالن ایثار

فرزین روشنیان

6

فلکه دوم تهرانپارس – ورزشگاه شهید عراقی

09127948745

20-30/18

شنبه و چهارشنبه

سالن شهید عراقی

محمد آرمین

7

فلکه دوم تهرانپارس – سالن وحدت

09127948745

20-16

سه شنبه یکشنبه و پنج شنبه

سالن وحدت

محمد آرمین

8

دو راهی قپان – خ زاکانی – ک مهدوی – سالن شهابی فر

09124054903

30/17-13

سه شنبه و پنج شنبه

سالن شهابی فر

حشمت اله تاجداری

9

سالن معلم – یافت آباد ( جنب مبل مهدوی کوچه مدرسه سالن معلم

09124054903

30/17-16

شنبه و چهارشنبه

سالن معلم

حشمت اله تاجداری

10

 

           

صورت اسامی کانون های آموزشی و استعدادیابی – هیات والیبال استان تهران – سال ورزشی 95

آدرس سالن های آموزشی و استعدادیابی

شماره تماس

ساعات تمرینات آموزشی

روزهای تمرینات آموزشی

نام سالن ورزشی

نام مربیان

ردیف

مدرسه والیبال شهرک امام خمینی ره – انتهای اتوبان بابائی شهرک امام خمینی

09123081671

21-17

شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه

مدرسه والیبال شهرک امام خمینی

شهاب الدین نجفی

11

20 متری افسریه ، کوچه 19 بین 15 متری دوم و سوم مجموعه شهدای افسریه

09123081671

30/15 – 10 صبح

پنج شنبه – جمعه  

مجموعه ورزشی شهدای افسریه

محمد افخمی

12

میدان شهدا – مجموعه فرهنگی باشگاه برق

09121195598

ش و یک 30/19- 30/18

سه شنبه 21-18

شنبه و یکشنبه و سه شنبه

باشگاه برق

پدرام خرمی

13

میدان شهدا – مجموعه فرهنگی باشگاه برق

09121195598

2 و 4 شنبه : 21-30/19 و جمعه 30/13-12

دوشنبه و چهارشنبه جمعه

باشگاه برق

امیر توسلی

14

میدان شهدا – مجموعه فرهنگی باشگاه برق

09124542817

یک و سه : 21-30/19 جمعه : 30/17 - 16

یکشنبه و سه شنبه جمعه

باشگاه برق

مهدی مرتضی کالهری

15

خیابان انقلاب – تقاطع حافظ – سالن حیدرنیا مجموعه حیدرنیا

09371001089

30/10 – 9 صبح 12-30/10

30/13-12 ظهر

یکشنبه – سه شنبه – پنج شنبه

سالن شهید حیدرنیا

حسن شالیسی میلاد اکبریان

16

سالن ورزشی 22 بهمن – شهر ری – میدان ساعی – ک رفاه – جنب درمانگاه فرهنگیان – پلاک 10 – سالن ورزشی 22 بهمن

09127948745

30/20- 30/14

یکشنبه – سه شنبه – پنج شنبه

سالن ورزشی 22 بهمن شهر ری

کیومرث محمودی

17

میدان شهدا – مجموعه فرهنگی ورزشی باشگاه برق

09123155316

30/17-16

روزهای فرد زوج

باشگاه برق

علیرضا خوشروئی

18

سالن شهید رجائی  - مجیدیه 16 متری دوم

09123155316

19-30/17

شنبه – دوشنبه - چهارشنبه

سالن شهید رجایی

علیرضا خوشروئی

19

خانه ورزشی شهر – نارمک

09123155316

19-30/17

یکشنبه – سه شنبه – پنج شنبه

سالن خانه شهر ورزشی

علیرضا خوشروئی

20

میدان قزوین – ابتدای خ قزوین – پارک رازی سالن دهداری

09124493976

19-30/17 – 30/20-19

یک و سه و پنج شنبه - جمعه

سالن دهداری

پیام کاویانی

21

خ قزوین – ایستگاه سلیمانیه – کوچه محمود زاده – کوچه بیژن – سالن چمران

09124493976

19-30/17

یکشنبه – سه شنبه – پنج شنبه

سالن شهید چمران

پیام کاویانی

22

خیابان کمیل – بعر از پل نواب – سالن عبد اله رودکی

09124493976

30/19 - 18

شنبه و چهارشنبه

سالن عبد اله رودکی

پیام کاویانی

23

 

           

صورت اسامی کانون های آموزشی و استعدادیابی – هیات والیبال استان تهران – سال ورزشی 95

آدرس سالن های آموزشی و استعدادیابی

شماره تماس

ساعات تمرینات آموزشی

روزهای تمرینات آموزشی

نام سالن ورزشی

نام مربیان

ردیف

مدرسه والیبال شهرک امام خمینی ره – انتهای اتوبان بابائی شهرک امام خمینی

09123081671

21-17

شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه

سالن شهید فرزانگان

موسوی

24

سالن حضرت ولی عصر – ورامین

09123081671

30/15 – 10 صبح

پنج شنبه – جمعه 

سالن حضرت

 ولی عصر

موسوی

25

سالن شهید امیر گل عباسی – ورامین – مسجد جامع

09127911921

09397911921

30/20 - 15

یکشنبه و سه شنبه و

پنج شنبه

سالن شهید

امیر گل عباسی

ابوالفضل شیرکوند

26

اسلامشهر خ امام محمد باقر ( ع) – کانوان بسیج اسلامشهر

پلاک 15 

09351902895

شنبه و 1و 2 و 3 و 4

18- 15 . 1 و 3 و 4 و پنج شنبه : 10-30/8

شنبه و یکشنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه   هیات اسلامشهر مهدی طاهری 27

مهر آباد جنوبی – پایگاه هوائی مهر آباد – سالن پوریای ولی

09125131830

19-30/17

شنبه – یکشنبه – دوشنبه – سه شنبه  

سالن عقاب (نهاجا)

محمد رضا افروزی

28

نعمت آباد – خ سهیل – شهرک بخارائی – مجموعه باکری

09126007551

30/18-15

یکشنبه – سه شنبه –

 پنج شنبه

سالن شهید باکری

سید ناصر قراشی

29

شهر قدس – خ انقلاب – ک عاشورا – سالن حجاب

09126007551

30/20-30/17

یکشنبه – سه شنبه  

سالن حجاب

سید ناصر قراشی

30

  خ رجایی – م بهشت خ طباطبائی – اداره ورزش جنوبغرب

09122832767

30/19- 15

شنبه – دوشنبه - چهارشنبه

سالن هویزه

داود نوری  روح اله فرهمند

32

عبدل آباد – خ شکوفه – چهار راه مطهری – خانه کشتی استاد حسن بنا

09124493976

30/19- 18

شنبه – دوشنبه

خانه کشتی استاد حسن بنا

پیام کاویانی

33

 

           

 

تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب