به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران

قهرمانی شهریار در رقابت‌های مینی والیبال تهران/100 تیم مینی والیبال در پیکانشهر کولاک کردند

رقابت‌های مینی والیبال استان تهران جام شهدای ایران‌خودرو به میزبانی باشگاه پیکان برگزار شد

پرینت ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۹

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،‌رقابت‌های مینی والیبال استان تهران جام شهدای ایران‌خودرو به میزبانی باشگاه پیکان برگزار شد و برای اولین بار در تاریخ رقابت‌ها 100 تیم مینی والیبال از سراسر استان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در نهایت این رقابت‌ها با انتخاب تیم‌های برتر پایان یافت.

در این دوره از بازی‌ها تیم شهریار توانست با غلبه بر تیم آکادمی جباری به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات برسد در دیدار رده بندی نیز تیم دولت آباد مقابل آکادمی رامتین به برتری رسید اما تیم دولت آباد به دلیل اینکه تیم جباری بدون مجوز در بازی‌ها حضور یافته بود مقام دومی را از آن خود کرد و در جایگاه نایب قهرمانی قرار گرفت تا تیم آکادمی رامتین نیز مقام سوم را از آن خود کند.

در پایان این دوره از رقابتها که با استقبال بی نظیر خانواده ها در پیکانشهر برگزار شد تیم‌های برتر مسابقات جوایز خود را از شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان و محمود نوری رییس هیات والیبال استان دریافت کردند.

باشگاه پیکان در حالی میزبان این دوره از رقابت‌ها بود که همه تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها از نحوه عملکرد میزبان رضایت کامل داشتند.

باشگاه پیکان در راستای حمایت از نونهالان و همچنین کشف و پرورش استعدادها دوشادوش فدراسیون و هیئت والیبال استان تهران گام برداشت و با پذیرش میزبانی مسابقات سعی در بستر سازی و ایجاد شرایطی ایده آل جهت کشف استعدادهای ورزشی نمود. 

بخش نظرات

GCZW
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب