به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران

3 بانوی تهرانی در اردوی تیم ملی والیبال جوانان

یازدهمین اردوی آمادگی تیم والیبال جوانان دختر در حالی به میزبانی اصفهان برگزار می شود که 3 بانوی والیبالیست تهرانی از سوی فریبا صادقی سرمربی تیم به این اردو دعوت شدند.

پرینت ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، یازدهمین اردوی آمادگی تیم والیبال جوانان دختر در حالی به میزبانی اصفهان برگزار می شود که 3 بانوی والیبالیست تهرانی از سوی فریبا صادقی سرمربی تیم به این اردو دعوت شدند.

مریم موسوی، زهرا بلاغی و کیمیا جمالی 3 والیبالیست تهرانی هستند که در اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان در اصفهان حضور دارند و تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی ادامه می دهند.

فریبا صادقی به عنوان سرمربی، پریسا بحرینی نژاد (مربی)، اکرم حبیب لوی شندی (فیزیوتراب)، مژگان کرد (روانشناس)، صفورا گل افشان (تمرین دهنده) و ملوک شریف زاده به عنوان سرپرست بازیکنان را در این اردو همراهی می کنند.

تیم ملی والیبال جوانان دختر خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی دختران زیر 19 سال آسیا که از دوم تا دهم مردادماه امسال به میزبانی تایلند برگزار می شود، آماده می کند.
در دور مقدماتی این رقابت ها 15 تیم شرکت دارند که تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در گروه سوم این رقابت ها با تیم های ژاپن، هند و ماکائو هم گروه است.

انتهای پیام/ 

بخش نظرات

8D2M
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب