به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران

بانک دی اسپانسر والیبال ایران

محمدرضا داورزنی گفت: امیدوارم بانک دی همراه خوبی برای تحقق رویای 52 ساله والیبال در المپیک باشد.

پرینت ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۸

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،محمدرضا داورزنی گفت: امیدوارم بانک دی همراه خوبی برای تحقق رویای 52 ساله والیبال در المپیک باشد.

مراسم معرفی حامی جدید فدراسیون والیبال و رونمایی از لباس تیم های ملی با حضور سید مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان در پژوهشگاه نیرو انجام شد.

رئیس فدراسیون والیبال در حاشیه این مراسم گفت: خوشحالیم که از یک برند ایرانی به عنوان حامی والیبال استفاده می کنیم.

دکتر محمدرضا داورزنی با بیان اینکه تمامی تیم های ملی و رده های سنی مختلف والیبال مردان و زنان منبعد از پیراهن رونمایی شده در این مراسم در مسابقات استفاده می کنند، گفت: همکاری و تفاهمنامه با بانک دی در آستانه مسابقات انتخابی المپیک می تواند به روند موفقیت های والیبال کمک کند.

وی با یادآوری ساخت کمپ بین المللی والیبال در شمال ایران، تاکید کرد: از حمایت های این حامی جدید در توسعه بخش سخت افزاری والیبال بیشتر استفاده خواهد شد.

رئیس فدراسیون والیبال در پاسخ به این پرسش که چرا از نمادهای ایرانی بر روی پیراهن تیم ملی استفاده نکردید، گفت: جلسات متعددی با مسئولان سازمان محیط زیست برای این موضوع برگزار کردیم، اما چون این نمادها بر روی پیراهن بازیکنان تیم ملی خوب نشان داده نمی شد، نتوانستیم عملی کنیم.

کانال خبری - اطلاع رسانی هیات والیبال استان تهران را در تلگرام دنبال کنید.

انتهای پیام/

بخش نظرات

VD8G
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب