جوانان ايران يكشنبه در اردوي آماده سازي

تهران واليبال: تيم جوانان ايران از ١٦ خرداد دور جديد تمرينات آماده سازي خود را آغاز مي كند.

پرینت ۱۴ خرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۲

به گزارش روابط عمومي هيات واليبال استان تهران، تیم ملی والیبال جوانان خود را برای حضور شایسته در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال پسر آسیا که از 19 تا 27 تیرماه به میزبانی چین تایپه برگزار می شود، آماده می کند.

چهارمین مرحله اردوی آماده سازی تیم والیبال جوانان که اردوی برون مرزی در دو کشور اسلوونی و اسپانیا بود، روز دوشنبه دهم خردادماه با ورود بازیکنان به تهران پایان یافت.

پنجمین مرحله تمرینات آماده سازی این تیم با ورود بازیکنان به اردو از روز شنبه 15 خردادماه آغاز می شود و تمرینات آماده سازی نیز از صبح روز یکشنبه 16 خردادماه آغاز می شود و تا 26 خردادماه ادامه خواهد داشت.

رسول آقچه لی، علی رمضانی، بیژن براتی طرقی، علی اصغر مجرد، پوریا یلی، مرتضی شریفی، علی یوسف پور نصفحی، محمود رسولی، اسماعیل طالبی خامنه، توحید صمدی، طیب عینی ثمرین، محمدکاظم غفاری، امیرحسین اسفندیار، مصطفی خلیلی، جواد کریمی سوچلمایی، میربابک موسوی گرگری، اکبر ولایی، علیرضا صفایی طهرانی و اسماعیل مسافر داشلی برون، 19 بازیکن دعوت شده به این اردو هستند.

بهروز عطایی به عنوان سرمربی، مسعود آرمات، علیرضا طلوع کیان، احمد لاهوتی(مربیان)، دکتر بهمن تاروردی زاده (بدنساز)، محمد امین شاکری (آنالیزور)، دکتر مهدی احمدی (فیزیوتراپ)،محمودمحمدی (ماساژور) و اکبر محمدی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در این اردو همراهی می کنند.

انتهاي پيام/

منبع: سايت فدراسيون واليبال

بخش نظرات

CDBX
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب