داورزنی: قائمی به زور قرص و سرم در زمین بود

تهران والیبال: رییس فدراسیون والیبال ایران از سختی و رنج هایی که بازیکنان این تیم برای رسیدن به رویای 52 ساله المپیک متحمل شدند،سخن گفت.

پرینت ۱۶ خرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۸

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال بعد از اینکه تیم ملی راهی المپیک شد در سختی کار بازیکنان گفت:« اینکه دو بازیکن ما زیر سرم هستند و روز بازی در خط سرویس می روند و کولاک می کنند ارزشمند است. بازیکنی مثل فرهاد قائمی با آمپول و سرم خودش را آماده می کند تا در میدان مسابقه به این سنگینی حضور داشته باشد و این واقعا افتخار کشور است.

من از رده سنی نوجوانان در خدمت اکثر این بازیکنان بودم. نسل های مختلفی ازبازیکنان هستند، از همان سال 2006 که من خدمت آن ها در فدراسیون رسیدم، بیشتر با این بازیکنان بودم تا با خانواده خودم و می دیدم چه سختی هایی را تحمل کردند و شرایطی را پشت سر گذاشتند که به اوج آمادگی رسیدند تا تفاوت فیزیکی بدنی خود را مقابل تیم هایی مثل روسیه و لهستان و فرانسه  جبران کنند. دفاع یک بازیکن 2 متر و 12 سانتی آسان نیست و این اتفاق ها در والیبال ایران افتاد. حماسه را این چیزها خلق می کند، اینکه در یک شرایطی و میدان جهانی حضور پیدا کنید و قدرتمندانه کار کنید و برای کشور کسب افتخار کنید.»

انتهای پیام/

بخش نظرات

LGVB
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب