تکلیف غفور در تهران مشخص می شود

تهران والیبال: پزشک تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد وضعیت بازیکن مصدوم این تیم در تهران مشخص خواهد شد.

پرینت ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۱

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، سیامک افروزی فیزیوتراپ تیم ملی درباره آخرین وضعیت آسیب دیدگی امیرغفور افزود: همانگونه که اطلاع دارید غفور بعد از بازی با کانادا درد خیلی کوچکی در زانوی راست احساس میکرد که ام آر آی انجام شد.

وی با بیان اینکه وضعیت پای غفور به گونه ای بود که تا چند روز تورم وجود داشت و امکان تصمیم گیری برایش نبود، گفت: خوشبختانه از شب گذشته تورم کاهش یافته است و علائم خوشبینانه در وضعیت وی دیده می شود اما برای اعلام نظر نهایی باید در تهران معاینات تخصصی انجام شود.

فیزیوتراپ تیم ملی والیبال تصریح کرد: ام آر آی جدیدی نیز باید گرفته شود و با نمونه قبلی مقایسه و در صورتی که مشکلی نباشد، امیر غفور تمرینات خود را آغاز کند.

وی حضور این بازیکن ارزشمند تیم ملی والیبال ایران را در لیگ جهانی منوط به مشخص شدن وضعیت این بازیکن دانست و گفت: تا معاینات تخصصی انجام نشود نمی توان درباره زمان بازگشت غفور به تیم ملی اظهار نظر کرد.

تیم ملی والیبال ایران از هشتم تا شانزدهم خردادماه در رقابت های انتخابی المپیک در توکیو حضور داشت و با کسب شش برد و یک باخت برابر فرانسه موفق به کسب رتبه دوم جدول این رقابت ها و کسب سهمیه المپیک شد.

انتهای پیام/

بخش نظرات

NMDQ
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب