داورزنی: نیم نگاهی به سکوی المپیک داریم

تهران والیبال: رییس فدراسیون والیبال ایران پس از بازگشت ملی پوشان به وطن گفت: نیم نگاهی به سکوی المپیک داریم.

پرینت ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در مراسم استقبال از ملی‌پوشان اظهار داشت: همه بازیکنان ما مصمم بودند که به تیم ملی کمک کنند. چه بازیکنی که برای یک پوئن به میدان می‌رفت چه بازیکنی که در تمام طول مسابقه در زمین بود به یک اندازه می‌جنگیدند و همه به دنبال یک هدف بودند چرا که می‌دانستند 12-10 سال تمرین کرده‌اند، دور از خانواده بودند و سختی‌های زیادی را تحمل کردند. ما امیر غفور رااز دست دادیم و میرزاجانپور پشت خط رفت در حالیکه برای یک دریافت‌کننده بسیار سخت است اما همه به دنبال این بودند که لبخند را به لب مردم بیاورند.

وی افزود: خدا را شکر می‌کنم که با دعای خیر مردم و تلاش بازیکنان رویایی 52 ساله تحقق پیدا کرد. این برای کشور ما افتخار است که در میان قدرت‌های بزرگ راهی المپیک شده است. تیم ما تا مسابقات المپیک لیگ جهانی را هم پیش رو دارد. بازیکنان دیگری در تیم «ب» هستند که می‌توانند به تیم ما کمک کنند تا ایران در شرایط مناسب به المپیک برود. امید ما این است که بتوانیم جزو 4 تیم اول قرار بگیریم و نیم نگاهی هم به سکو داشته باشیم. کار سختی است اما امیدوارم رخ دهد.

رئیس فدراسیون والیبال درباره برنامه‌های آینده این تیم تا المپیک خاطرنشان کرد: بازیکنان 3-2 روز استراحت می‌کنند. فکر می‌کنم امیر غفور هم بهتر شود و او از روز شنبه تمریناتش را شروع می‌کند. هفته آینده تیم برای سه بازی با برزیل، آمریکا و آرژانتین در لیگ جهانی به ریو می‌شود. بعد از آن برای سه بازی به صربستان خواهد رفت و بعد به ایران می‌آید. بازیکنان ما در طول این مدت فقط دو سه روز استراحت دارند. اگر بتوانیم در بین 5 تیم اول مرحله مقدماتی لیگ جهانی قرار بگیریم می‌توانیم راهی فینال شویم.

داورزنی درباره پاداش به ملی‌پوشان گفت: اگر تیم به مرحله دوم المپیک صعود کند فدراسیون، وزارت ورزش و کمیته توجه خواهند کرد. قرار است ما روز شنبه در مراسم افطاری از ورزشکاران تقدیر کنیم و مبلغی را هم به عنوان پاداش بدهیم تا گوشه‌ای از زحمات آنها جبران شود.

انتهای پیام/

بخش نظرات

NGVE
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب