لیسیناک: کار سختی در تهران خواهیم داشت

بازیکن تیم ملی والیبال صربستان گفت: هدف صربستان پیروزی در تمام دیدارهای لیگ جهانی است و در تهران برای رسیدن به این هدف کار بسیار سختی خواهیم داشت.

پرینت ۰۶ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۴

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،سرِچکو لیسیناک (بازیکن شماره 20 صربستان) پس از پیروزی سه بر یک این تیم مقابل ایران افزود: بازی امرزو هم یک بازی خوب دیگر برای ما بود. کسب شش پیروزی متوالی خوشایند است.
وی با بیان اینکه از نتیجه و عملکرد تیم صربستان در بازی امروز برابر ایران بسیار راضی هستم، گفت: بدون شک در دور فینال رقابت ها در لهستان حاضر خواهیم بود و این از ابتدای لیگ جهانی هدف صربستان بوده است.
این بازیکن صربستان تاکید کرد: در دو هفته اخیر واقعا فوق العاده بازی کردیم و سعی می کنیم به همین روند ادامه دهیم. صربستان در رقابت های المپیک حضور ندارد بنابراین تمام ذهن و توان خود را روی بازی های لیگ جهانی متمرکز کرده ایم.
وی تاکید کرد: من و الکساندر آتاناسیویچ جای هم بازی میکنیم. من فصل سختی را از نظر فیزیکی در باشگاه سپری کردم و با مصدومیت های پا، زانو و شانه مواجه شدم. برای ما بازی در سطح بالا بسیار اهمیت دارد. من در بازی های مهمتر مانند بازی برابر برزیل و لهستان بازی می کنم و او هم در بازی های که زیاد سخت نباشد، توپ می‌زند. او کارش را بلد است. خوشحالم که او را در کنار تیم داریم. معنای واقعی تیم هم همین است که همه بازیکنان بتوانند بازی کنند و همه آنها در سرنوشت تیم موثر باشند.
ملی پوش صربستان در مورد بازی در ایران گفت: ارائه یک بازی خوب در تهران هدفی مهم صربستان است. ایران بازیکنان قدرتمندی دارد و از نظر من بهترین پاسور جهان را نیز در اختیار دارد. اگر بخواهیم پیروزی میدان شویم باید همواره خوب بازی کنیم. دلم نمیخواهد در تهران ببازیم. هدفمان این است که این مسابقات را بدون باخت به اتمام برسانیم تا در تاریخ ثبت شود.

انتهای پیام/

منبع: سایت فدراسیون والیبال

بخش نظرات

GN5J
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب