معروف: باخت خوشایند نیست ولی هدف گذاری تیم مشخص است/لیگ جهانی برای صرب ها حکم مرگ و زندگی دارد

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: باخت برای هیچ تیمی خوشایند نیست ولی هدف گذاری تیم ایران مشخص است. صربستان در المپیک حضور ندارد و لیگ جهانی برایش حکم مرگ و زندگی دارد.

پرینت ۰۶ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،سعید معروف بعد از دیدار ایران و صربستان که با نتیجه سه بر یک به سود میزبان به پایان رسید، افزود: باخت در هر تورنمنت و مقطعی خیلی خوشایند نیست. اما این بازی ها که قبل از المپیک برگزار می شود می تواند به تیم ایران برای آماده سازی کمک کند.
وی با بیان اینکه بعد از تورنمنت مهم، سنگین و انتخابی المپیک در توکیو، طبیعی است که تیم ایران حالت عادی خود را نداشته باشد، گفت: هدف گذاری ها برای تیم ایران مشخص است و فکر نمی کنم در آینده چنین مشکلاتی پیش بیاید.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: تیم ایران نقاط ضعفی دارد که باید روی آنان کار کنیم تا در آینده برطرف شود و بهتر شویم و به اهداف تیم برسیم.
معروف در ادامه به سه دیدار ایران در هفته سوم لیگ جهانی در تهران اشاره کرد و گفت: تلاش خواهیم کرد تا در تهران بازی ها را با برد به پایان برسانیم. در تهران شرایط متفاوت است. با توجه به جو سالن و حضور هواداران شرایط تیم ما بهتر خواهد شد.
وی درباره مسابقه با صربستان گفت: این تیم در المپیک حضور ندارد و لیگ جهانی برایش حکم مرگ و زندگی دارد. با تمام توان در دیدار امروز و در تهران شرکت می کند. ایتالیا نیز از شهریورماه سال گذشته نیز تورنمنت مهمی نداشته است. مطمئنا مسابقه با این حریفان در هر مقطعی سخت خواهد بود.
کاپیتان تیم ملی والیبال در پایان مسابقات تهران را همانند تورنمنت آماده سازی برای تیم ایران دانست و گفت: سه بازی ایران در تهران همانند دیدارهای آماده سازی برای بازی های المپیک است، چون بعد از لیگ جهانی دیگر مسابقه تدارکاتی نخواهیم داشت و باید حداکثر استفاده را از این سه مسابقه ببریم. به نظر من تیم ایران بعد از لیگ جهانی با یک هفته استراحت و شروع دوباره تمرینات به حالت اولیه خود باز خواهد گشت.

انتهای پیام/

منبع:

بخش نظرات

76LS
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب