تیم ملی والیبال دانش آموزان ایران وارد بلگراد شد

بلگراد-ایرنا- اعضای تیم ملی والیبال دانش آموزان کشورمان در فرودگاه نیکولا تسلا بلگراد با استقبال رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران وارد صربستان شدند.

پرینت ۰۶ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰

به گزارش روابط عمومی هیات والیابل استان تهران،محسن سلیمانی رایزن فرهنگی سفارت ایران در صربستان ضمن استقبال از اعضای تیم ملی والیبال دانش آموزان در فرودگاه بلگراد که برای انجام مسابقات جهانی والیبال دانش آموزان وارد این کشور شده اند با اهدای دسته گلی ضمن خوش آمد گویی برای ملی پوشان ایرانی در این مسابقات آرزوی موفقیت کرد.
سلیمانی همچنین با ابلاغ خوش آمد گویی مجید فهیم پور سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلگراد و اهدای گل به سرپرست، مربیان و اعضای تیم ملی والیبال دانش آموزان کشورمان آمادگی نهادهای ایرانی را برای هرگونه همکاری و حمایت و تشویق اعلام کرد.
رسول بنایی کیا سرمربی تیم ملی والیبال دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران و احمد معصوم پور به عنوان مربی و امین علی‌اکبری تیم ملی والیبال دانش آموزان ایران در صربستان را همراهی می کنند.
ایران در روزهای ششم و هفتم تیرماه به ترتیب با ارمنستان و آلمان بازی دارد.
اعضای تیم ملی دانش آموزان ایران 12 تن هستند که از میان 47 بازیکن برتر دانش آموز انتخاب شده اند.
بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال دانش آموزان جهان از ششم تا 13 تیر ماه با حضور 32 تیم دانش آموزی از کشورهای مختلف جهان در بلگراد پایتخت صربستان برگزار می‌شود و تیم ایران در گروه D با ارمنستان، دانمارک و آلمان هم گروه است.
این مسابقات به صورت برد 2 از 3 ست برگزار می‌شود و معیار رتبه بندی گروه ها امتیاز و سپس معدل و امتیاز خواهد بود.
پس از پایان مرحله گروهی و در مرحله یک شانزدهم نهایی، تیم های اول و دوم این گروه به صورت ضربدری با تیم های اول و دوم گروه B یعنی (فرانسه، برزیل، لیتوانی و استونی) دیدار خواهند کرد. مسابقات این مرحله سه شنبه هشتم تیرماه برگزارخواهد شد.
تیم ملی دانش آموزان ایران پیش از این یک دوره به مقام چهارمی و یک دوره هم به مقام قهرمانی دست یافته است .

انتهای پیام/

منبع: ایرنا

بخش نظرات

PSTG
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب