بلیت 30 هزار تومانی برای بازیهای ایران در لیگ جهانی والیبال

بلیت دیدارهای هفته سوم لیگ جهانی والیبال در تهران از امروز سه شنبه هشتم تیرماه آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

پرینت ۰۸ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،جمهوری اسلامی ایران، ایالات متحده آمریکا و فرانسه در هفته سوم لیگ جهانی میزبان 12 تیم شرکت کننده در سطح یک این رقابت ها هستند که تیم های آرژانتین، صربستان، ایتالیا و ایران روزهای یازدهم تا سیزدهم تیر ماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران به مصاف یکدیگر می روند.

سامانه فروش بلیت هفته سوم لیگ جهانی از ظهر روز سه شنبه هشتم تیرماه فعال می شود و به مدت سه روز بلیت شش دیدار این رقابت ها به فروش می رسد.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده بلیت دیدارهای روز جمعه یازدهم تیر ماه در روز سه شنبه به فروش می رسد. بلیت دیدارهای روز شنبه 12 تیر ماه نیز در روز چهارشنبه نهم تیرماه ارائه خواهد شد و در نهایت بلیت دیدارهای روز شنبه 13 تیرماه از ساعت 12 روز پنج شنبه از طریق سامانه فروش ارائه خواهد شد.

رئیس کمیته انفورماتیک فدراسیون والیبال درباره نحوه فروش بلیت بازی های هفته سوم لیگ جهانی گفت: روال فروش بلیت همانند سال های گذشته از طریق سایت فدراسیون والیبال انجام می شود.

او تصریح کرد: امسال در هر روز دو مسابقه برگزار می شود و به دلیل احترام به تماشاگران و محدویت های تخلیه سالن قبل از مسابقه دوم، تصمیم گرفته شده که بلیت های بازی ها با 50 درصد افرایش ارائه شود که قیمت هر بلیت 300 هزار ریال خواهد بود و تماشاگر با یک بلیت امکان تماشای دو مسابقه را خواهند داشت.

وی با یادآوری اینکه در سال های گذشته بلیت مسابقات در مدت سه دقیقه به فروش می رسید، گفت: با توجه به اینکه امکان حضور و دسترسی همه علاقمندان به دریافت بلیت در یک زمان شاید وجود نداشته باشد، تصمیم گرفتیم بلیت هر روز مسابقات در چهار مرحله به فروش برسد و مراحل نیز نیم ساعت با هم فاصله خواهند داشت.

رئیس کمیته انفورماتیک فدراسیون والیبال با تاکید بر این که فروش بلیت بر اساس مشخصات کارت ملی افراد صورت می گیرد و به نام آنان صادر می شود، گفت: به همین دلیل امکان فروش و نقل انتقال بلیت به دیگران وجود ندارد و برای ورود به سالن نیز همراه داشتن کارت ملی و بلیت الزامی است. این روش برای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه برای فروش بلیت انجام می شود و خریداران باید دقت کنند که اطلاعات هویتی خود را کامل وارد سیستم کنند.

وی در پایان تاکید کرد: برنامه ریزی فدراسیون برای شروع فروش بلیت هفته سوم لیگ جهانی از ساعت 12 روز سه شنبه هشتم تیرماه است، اما احتمال دارد برای ایجاد هماهنگی با سرورهای بانک دی، نخستین روز فروش بلیت با یک ساعت تاخیر آغاز شود.

بدین ترتیب برنامه کامل بلیت فروشی هفته سوم لیگ جهانی در تهران به قرار زیر است:

سه شنبه 8 تیر ماه ساعت 12:30 آغاز فروش بلیت دیدارهای روز جمعه 11 تیرماه

چهارشنبه 9 تیر ماه ساعت 12:30 آغاز فروش بلیت دیدارهای روز شنبه 12 تیرماه

پنج شنبه 10 تیر ماه ساعت 12:30 آغاز فروش بلیت دیدارهای روز یکشنبه 13 تیرماه

انتهای پیام/

بخش نظرات

NRF4
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب