ولاسکو: آرژانتین باید تجربه حضور سالن آزادی را کسب کند

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: در لیگ جهانی امسال تجربه های خوبی کسب کردیم و باید این روند را در تهران نیز ادامه دهیم.

پرینت ۰۹ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۵

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، خولیو ولاسکو در هنگام ورود به فرودگاه امام خمینی (ره) برای حضور در هفته سوم لیگ جهانی افزود: در لیگ جهانی امسال تجربه های زیادی به دست آوردیم. این تجربه ها با شکست دو تیم فرانسه و روسیه تکمیل شد.
وی درباره هفته سوم لیگ جهانی و بازی در سالن 12 هزار نفری آزادی گفت: رقابت با تیم ایران در سالن 12 هزار نفری و تماشاگران این تیم همیشه سخت بوده است. تیم آرژانتین در این بازی ها برای کسب تجربه به میدان می رود.
سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: والیبال همانند فوتبال نیست که مقابل 100 هزار نفر بازی کنی، تیم آرژانتین تجربه مسابقه با برزیل و 20 هزار هوادار را نیز دارد و باید تجربه سالن 12 هزار نفری آزادی را نیز کسب کنیم.
وی با ابراز خوشحالی از اینکه دوباره به تهران آمده است، گفت: مردم ایران در قلب من هستند، دوست دارم مدت طولانی در ایران بمانم اما فعلا این امکان برایم وجود ندارد.
کاپیتان تیم ملی والیبال آرژانتین نیز گفت: برای نخستین بار است که به تهران می آیم. شنیدم که مسابقه در ایران و در سالن آزادی بسیار سخت است و امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم.
وی تاکید کرد: در پایان هفته دوم لیگ جهانی بازی های خوب انجام دادیم و موفق به شکست فرانسه و روسیه شدیم. امیدوارم در تهران نیز این روند را ادامه دهیم.
هفته سوم و پایانی دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی والیبال از روز جمعه 11 تیرماه آغاز می شود و به مدت سه روز در کشورهای ایران، فرانسه و آمریکا ادامه خواهد داشت.
تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ جهانی در سالن 12 هزار نفری آزادی میزبان صربستان، آرژانتین و ایتالیا خواهد بود.

انتهای پیام/

بخش نظرات

0LU2
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب