مهمان نوازی ویژه ایران برای صرب ها

تیم ملی والیبال صربستان عصر امروز نخستین تمرین توپی خود را در حالی در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار کرد که طبق برنامه قبلی این تیم باید صبح امروز تمرین خود را پیگیری می کرد.

پرینت ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۱

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، تیم ملی والیبال صربستان بامداد امروز پنج شنبه و با  48 ساعت تاخیر به تهران رسید.
بر اساس برنامه تایید شده از سوی فدراسیون جهانی والیبال، تیم صربستان باید روز پنج شنبه از ساعت 8 و 30 دقیقه تا 10 صبح تمرین خود را در سالن 12 هزار نفری آزادی انجام می داد، اما فدراسیون والیبال ایران به رسم مهمان نوازی امکان تمرین این تیم را در ساعت 16 تا 18 امروز در سالن 12 هزار نفری تهران مهیا کرد.
این برنامه در شرایطی برای این تیم مهیا شد که فدراسیون والیبال صربستان در هفته دوم بدترین زمان ممکن را برای تمرین تیم ملی والیبال ایران در شهر بلگرد اختصاص داده بود.

مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران به اتفاق همسر و دخترش نیز تماشاگران تمرین صربستان در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران بودند.
هفته سوم لیگ جهانی والیبال از فردا جمعه در تهران آغاز می شود و تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود که از ساعت 21 آغاز می شود، میزبان صربستان است.
تیم های آرژانتین و ایتالیا نیز از ساعت 18 فردا در نخستین مسابقه هفته سوم لیگ جهانی در تهران به مصاف یکدیگر می روند.

انتهای پیام/

بخش نظرات

3X3A
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب