سالن 12 هزار نفری آزادی آماده برگزاری هفته سوم لیگ جهانی

هفته سوم لیگ جهانی والیبال از فردا جمعه به میزبانی سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز می شود و این سالن آماده برگزاری این رقابت ها است.

پرینت ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۷

روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، هفته سوم لیگ جهانی والیبال از فردا جمعه به میزبانی سه کشور ایران، آمریکا و فرانسه در سطح یک آغاز می شود.
تیم ملی والیبال ایران در این هفته از رقابت ها میزبان تیم های آرژانتین، ایتالیا و صربستان است که مسابقات آنان در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می شود.
برای آماده سازی سالن 12 هزار نفری کارهای زیادی انجام شده است. رنگ آمیزی تمامی اطاق ها و سالن نشست مطبوعاتی، نصب کفپوش، استاندارد سازی سیستم های صوتی، نور، تهویه و خنک کننده سالن 12 هزار نفری، ایجاد امکانات ارتباطی همانند اینترنت، تلفن، رادیویی و تلویزیونی، نصب بنرهای تبلیغاتی سالن و تابلوهای الکترونیکی دور زمین مسابقه، ایجاد استودیو شبکه ورزش سیما در کنار زمین مسابقه و نصب سیستم های ویدیو چک از جمله کارهای انجام شده برای برگزاری این رقابت ها است.
عصر امروز پنج شنبه، آخرین تست این سیستم ها انجام شد تا عوامل اجرایی از هر نظر خیالشان برای برگزاری شش دیدار هفته سوم لیگ جهانی در تهران راحت باشد.
تیم ملی والیبال ایران فردا جمعه در نخستین مسابقه خود در هفته سوم لیگ جهانی از ساعت 21 به مصاف صربستان می رود.
تیم های آرژانتین و ایتالیا نیز از ساعت 18 فردا در نخستین مسابقه هفته سوم لیگ جهانی در تهران به مصاف یکدیگر می روند.

انتهای پیام/

بخش نظرات

6F73
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب