ولاسکو: تماشاگران ایرانی شرایط خاص به مسابقه می دهند

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: تماشاگران و هواداران والیبال ایران در سالن 12 هزار نفری آزادی شرایط خاص برای مسابقه ایجاد می کنند.

پرینت ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۵

به گزارش روابط عمومی هیات والیابل استان تهران،خولیو ولاسکو در نشست خبری قبل از شروع هفته سوم لیگ جهانی افزود: من و لوزانو (سرمربی ایران) در یک شهر و یک روز در آرژانیتن والیبال را شروع کردیم. سرمربیان فعلی تیم های ملی والیبال صربستان و ایتالیا نیز که اکنون در این نشست هستند، از بازیکنان من بودند.
وی با بیان اینکه احساس خوبی دارم که در ایران هستم، گفت: دوستانی زیادی از جمله خبرنگاران را دوباره ملاقات می کنم و خوشحالم که برابر تماشاگران خونگرم ایران به میدان می رویم.
سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: بازی اول تیم ملی والیبال آرژانتین با ایتالیا است که فکر می کنم مسابقه تماشایی باشد و مسابقه دوم مقابل صربستان است که تا کنون شکست نداشته است.
وی تصریح کرد: بازی برابر ایران نیز متفاوت خواهد بود که چند دلیل دارد از جمله اینکه تیم ملی والیبال آرژانتین در برزیل مغلوب ایران شد. نکته دیگر اینکه تماشاگران ایرانی که به سالن می آیند، شرایط خاص برای مسابقه می دهند.
دیدارهای هفته سوم لیگ جهانی والیبال در تهران با دیدار دو تیم ایتالیا و آرژانتین از ساعت 18 فردا (جمعه) آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.
ملی پوشان والیبال ایران در نخستین مسابقه خود و از ساعت 21 روز جمعه 11 تیرماه به مصاف صربستان صدرنشین این رقابت ها می روند.

بخش نظرات

H6UW
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب