لوزانو: حمایت هواداران 20 درصد راندمان تیم را افزایش داد

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه در مسابقه با آرژانتین هر دو تیم تحت فشار بودند، گفت: جو سالن و حمایت هواداران 20 درصد کارایی تیم ایران را افزایش داد.

پرینت ۱۴ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،رائول لوزانو در نشست خبری بعد پیروزی شاگردانش برابر آرژانتین افزود: دوست دارم قبل از همه چیز به حمایت تماشاگران اشاره کنم که موجب شدند، سطح بازی ما 20 درصد بهتر شود. قبل از اینکه به ایران بیایم درباره تماشاگران و حال و هوای گرم این رشته شنیده بودم حالا سه روز این موضوع را حس کردم و خیلی خوشحالم.
وی افزود: درباره بازی باید بگویم که این مسابقه در شرایطی سختی برای دو تیم بود. برای دو تیم مشکل بود. شرایط معمول را در زمین پیاده کنند. بازی به لحاظ والیبالی از سطح بالایی برخوردار بود اما هر دو تیم تحت فشار بودند چون می دانستند که قرار است در نخستین بازی المپیک برابر هم بازی کنند. به همین دلیل سعی کردند تا نهایت تلاش خود را به کار ببرند.
لوزانو درباره برنامه ریزی برای المپیک گفت: استراحتی به بازیکنان در طول هفته آینده می دهیم. البته قرار شد کار بدنسازی را انجام دهند به همین خاطر نیمه استراحت است. از یکشنبه هفته آینده کار با توپ خواهیم داشت. یکی دو نفر از بازیکنان ما مصدوم بودند. غفور و قائمی و امروز هم محمودی مشکل زانو پیدا کرد اما در نهایت چهار هفته تا سفر به برزیل فرصت داریم به همین خاطر در طول سه هفته آینده از نظر فیزیکی سخت تمرین می کنیم. همین طور باید اشکالات تیم را برطرف کنیم. به خصوص در توپ های برگشتی و بلند باید کارایی تیم را بالا ببریم. در این موضوع در ژاپن بهتر از لیگ جهانی بودیم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران یادآور شد: از روزی که خودم بالای سر تیم آمدم حدود 90 روز گذشت اما برای من تنها یک سال گذشته است. به خاطر تمرین زیاد و فشار وسفرهای زیاد. در نهایت از نتایجی که گرفتیم خوشحالم و امیدوارم که در المپیک موفق باشیم. همیشه بردن خوب است. المپیک خودش هدف های مشخصی دارد. همه تلاش می کنند جزو چهار تیم اول باشند و در مرحله حذفی به قرعه سختی نخورند. من ترجیح میدهم که در حذفی به برزیل نخوریم چون که در خانه بازی می کند. ایتالیا و برزیل و آمریکا و فرانسه چهار تیمی هستند که از نظر فنی در سطح بالایی هستند. نمی دانم چه پیش می آید. ترجیح می دهم که از گروه بالا بیاییم. بعد هم امیدواریم شانس به ما کمک کند تا موفق شویم.

بخش نظرات

SX4T
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب