لاهوتی: مقابل تیم های شرق آسیا غافلگیر نخواهیم شد

مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: برنامه های خوبی برای جلوگیری از غافلگیر شدن مقابل کارهای ترکیبی تیم های شرق آسیا داریم.

پرینت ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۴

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،احمد لاهوتی درمورد شرایط آمادگی ملی پوشان ایران اظهار داشت: تمرینات خوبی را در تهران سپری کردیم و حالا چند روز زودتر به محل برگزاری مسابقات آمده ایم. طبق برنامه صبح ها وزنه می زنیم و عصرها هم تمرینات توپی انجام می دهیم. با توجه به اینکه تیم های شرق آسیا کارهای ترکیبی خوبی را انجام می دهند ما برای جلوگیری از غافلگیر شدن برنامه های خوبی برای کارهای دفاعی داریم.
وی با بیان اینکه میزان آمادگی ملی پوشان حدود 70-80 درصد است، افزود: فکر می کنم از بازی دوم به اوج آمادگی برسیم. متاسفانه تیمی در چین تایپه آماده نیست که بخواهیم با آنها بازی تدارکاتی برگزار کنیم، اما پیش از این بازی های تدارکاتی خوبی داشتیم. به نظر من شرایط برای دفاع از عنوان قهرمانی فراهم است. کادر فنی با سیستم پیش رفته است و هیچ مشکلی وجود ندارد.
مربی تیم ملی والیبال جوانان درمورد عملکرد تیم ملی ایران در رقابت های لیگ جهانی 2016، عنوان کرد: در مجموع در هفته اول شروع خوبی نداشتیم، اما در بازی با صربستان در هفته سوم بازیکنان ایران واقعاً غیرت کردند و با حمایت تماشاگران بازی بسیار خوبی انجام دادند. در بازی با ایتالیا دریافت های تیم ایران خوب نبود که فکر می کنم غیبت غفور و قائمی در این موضوع بی تاثیر نبود.

انتهای پیام/

بخش نظرات

8AQN
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب