آرمات: تا شروع مسابقات به اوج آمادگی می رسیم/ فقط قهرمانی می خواهیم

مربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: به گونه ای برنامه ریزی کرده ایم که تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا به اوج آمادگی برسیم.

پرینت ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۷

بهگزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،مسعود آرمات درمورد شرایط آمادگی بازیکنان تیم ملی والیبال جوانان اظهار داشت: ملی پوشان در شرایط خوبی قرار دارند. خوشحالم که توانستیم چند روز قبل از شروع مسابقات به چین تایپه بیاییم، چراکه بازیکنان می توانند بهتر آماده برگزاری مسابقات شوند و با شرایط کشور میزبان هماهنگ شوند. سفری طولانی داشتیم که همین موضوع کمی روی بازیکنان تاثیر گذاشته بود. فکر می کنم تا زمان شروع مسابقات تمام ملی پوشان به اوج آمادگی برسند؛ طبق برنامه پیش از سفرمان تمرینات سنگینی داشتیم، اما رفته رفته فشار تمرینات کاسته می شود که در نخستین بازی بدون هیچ مشکلی کارمان را آغاز کنیم.
وی ادامه داد: همه چیز طبق برنامه در حال پیش رفتن است و کمتر چنین شرایطی را در تیم های جوانان دیده ام. اسفندیار که روز اول مشکل گوارشی پیدا کرده بود هم خوشبختانه از امروز به تمرینات بازگشته است و قطعاً پزشک تیم هم شرایط وی را به صورت دقیق زیر نظر دارد.
مربی تیم ملی والیبال جوانان ایران خاطرنشان کرد: در حال حاضر برنامه این است که صبح ها وزنه بزنیم و عصرها هم تمرینات توپی را پیگیری کنیم، اما از روزی که وارد کمپ اصلی مسابقات شویم شرایط فرق خواهد کرد و باید ببینیم که مسئولان کشور میزبان و برگزار کننده مسابقات چه برنامه ای برای تیم ها خواهند داشت. فکر می کنم در آنجا هم روزی دو جلسه تمرینی خواهیم داشت.
آرمات گفت: هدف گذاری ما دفاع از عنوان قهرمانی است و امیدوارم که دست پر به ایران بازگردیم. در حال حاضر به دنبال قهرمانی و کسب سهمیه جهانی هستیم و قطعاً پس از آن تمام تمرکزمان آماده شدن برای میدان جهانی خواهد بود.

انتهای پیام/

بخش نظرات

5NIR
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب