تمرین شاداب جوانان/ جلسه آنالیز برگزار شد

تیم ملی والیبال جوانان ایران دومین جلسه تمرین توپی خود را در چین تایپه برگزار کرد.

پرینت ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۱

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،تیم ملی والیبال جوانان که برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا راهی چین تایپه شده است،دومین جلسه تمرین توپی خود را خارج از هتل و دریکی از سالن های شهرکااوسیونگ برگزار کرد. در این جلسه تمرینی تمام بازیکنان زیر نظر اعضای کادر فنی برنامه های تاکتیکی و تکنیکی را مرور کردند.

ملی پوشان ابتدا گرم کردند و سپس پرش برای دفاع روی تور را تمرین کردند که این حرکت بدون توپ و صرفاً جهت هماهنگی دفاعی ملی پوشان بود. پس از آن بازیکنان به صورت دو به دو تمرین زدن پنجه و ساعد را انجام دادند.

پس از آن ملی پوشان به دستور کادر فنی از پشت خط اسپک زدند و دریافت کننده ها این ضربات را دریافت کردند. در تمرین امروز بازیکنان نشاط بالایی داشتند و برای هر اسپک برای هم کری می خواندند. کادر فنی هم در خلال تمرینات نکاتی را به برخی بازیکنان تذکر می داد.

همچنین در قسمتی از تمرین امروز بازیکنان در قالب دو تیم که بازیکنان در آنها جابجا می شدند روی توپ های برگشتی کار کردند. در اواخر تمرین هم عطایی از بازیکنان خواست تا توپ ها را در زمان حمله به جای خالی تبدیل کنند. زدن سرویس و دریافت هم بخش پایان تمرین امروز ملی پوشان جوان والیبال ایران بود. شاگردان عطایی پس از تمرین به هتل آمدند و پس از صرف شام در جلسه آنالیز حضور پیدا کردند.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال آسیا از شنبه 19 تا یکشنبه 27 تیرماه سال 95 به میزبانی چین تایپه برگزار می شود. در دور مقدماتی این رقابت ها 16 تیم شرکت دارند که تیم ملی والیبال جوانان ایران در گروه دوم این رقابت ها با تیم های قطر، هنگ کنگ و ترکمنستان همگروه است.

بخش نظرات

68CF
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب