عطایی: با قدرت و تجربه خود توانستیم ترکمنستان را شکست دهیم

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: در بازی نخست توانستیم با قدرت و تجربه خود حریف را شکست دهیم.

پرینت ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۰

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،بهروزعطایی درمورد پیروزی 3 بر صفر برابر ترکمنستان در نخستین بازی تیم ایران در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا اظهار داشت: نخستین بازی در هر تورنمنت سخت است. با وجود اینکه ترکمنستان تیم قدرتمندی نبود ما تلاش کردیم تا از تمام بازیکنان استفاده کنیم تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند.
وی ادامه داد: ست اول کاملاً مسلط بودیم، اما با توجه به تغییراتی که در ست دوم ایجاد شد کمی کارمان سخت شد، اما جریان مسابقه از دست مان خارج نشد بلکه تیم حریف بهتر بازی کرد. قدرت و تجربه ما در ست دوم موجب شد تا نتیجه این ست را واگذار نکنیم و به پیروزی برسیم.
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران خاطرنشان کرد: پس از اینکه چند امتیاز هم از حریف عقب افتادیم بازهم من درخواست وقت استراحت نکردم و تغییری در تیم به وجود نیاوردم، چراکه می خواستم بازیکنان در شرایط سخت، خودشان را بازسازی کنند، چون در مسابقات سنگین ممکن است در چنین شرایطی قرار بگیریم. بازیکنان باید یاد بگیرند در چنین مواقعی چه کنند. در مرحله اول تلاش می کنیم از حضور تمام بازیکنان استفاده کنیم و برای مراحل مهمتر آماده شویم.

انتهای پیام/
 

بخش نظرات

G70X
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب