میزبانی، پرتغال را به دیدار نهایی سطح دوی لیگ جهانی رساند

مرحله نهایی سطح دوی لیگ جهانی از روز گذشته به میزبانی پرتغال آغاز و تیم میزبان به رغم عملکرد ضعیف در دور مقدماتی با شکست هلند راهی دیدار نهایی شد.

پرینت ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، مرحله نهایی سطح دوی لیگ جهانی از روز گذشته (شنبه) به میزبانی پرتغال آغاز شد و امشب با معرفی قهرمان به پایان می رسد.
تیم پرتغال که در مرحله مقدماتی 7 شکست و دو برد به دست آورده بود و در قعر جدول این مرحله قرار داشت، به دلیل میزبانی مرحله نهایی در بین چهار تیم این مرحله قرار گرفت.
پرتغالی ها شب گذشته در دیدار مرحله نیمه نهایی موفق به شکست سه بر یک هلند شدند و به عنوان فینالیست سطح دوی لیگ جهانی معرفی شدند.
در دیگر مسابقه مرحله نیمه نهایی نیز تیم های کانادا و ترکیه که در مرحله مقدماتی رتبه های اول و دوم جدول را به دست آورده بودند، به مصاف یکدیگر رفتند که کانادا سه بر صفر فاتح میدان شد و حریف پرتغال در دیدار نهایی شد.
بنابر این امروز (یکشنبه) دو دیدار پایانی این رقابت ها برگزار می شود که ابتدا تیم های هلند و ترکیه برای کسب عنوان سومی به مصاف یکدیگر می روند و تیم های پرتغال و کانادا نیز در آخرین دیدار برای کسب عنوان قهرمانی و سهمیه سطح یک با هم مسابقه خواهند داد.

انتهای پیام/ 

بخش نظرات

YX2L
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب