مایدا چیچیچ: به بازیکنانم افتخار مى کنم/در اسلوونی اردو خواهیم زد

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان از عملکرد بازیکنان تیمش در تمرینات ابراز رضایت کرد.

پرینت ۲۱ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۳

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،  تمرین امروز تیم ملی والیبال بانوان ایران زیر نظر مایدا چیچیچ و با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

مایدا چیچیچ  سرمربى تیم ملی والیبال بانوان ایران در پایان تمرین صبح امروز تیمش گفت: خوشحالم که تمرینات به بهترین شکل و در بالاترین کیفیت برگزار مى شود. ما به خوبى مى دانیم که براى داشتن تیمی قوی نیاز داریم هر روز بهتر از قبل کار کنیم.

وى ادامه داد: براى آینده والیبال برنامه هاى مهم و طولانی مدت داریم و هدف ما پله پله بهتر شدن است. همانطور که والیبال مردان ایران در یک پروسه طولانى مدت توانست به هدف خود رسیده و به قدرت هاى جهان تبدیل شود.

سرمربى تیم ملی بانوان با بیان این مطلب که این روزها پنجمین مرحله اردو را سپرى مى کنند، افزود: از ابتدا با ١٦ بازیکن کارم را شروع کردم و باید بگویم برای این میزان از تلاشی که مى کنند به آنها افتخار مى کنم.

مایدا اضافه کرد: در این بین از حمایت هاى فدراسیونروالیبال هم باید تشکر کنم. از رییس و دبیر فدراسیون تا نایب رییس بانوان همگی به خوبی از ما حمایت مى کنند و شرایط برگزارى یک تمرین خوب را برایمان مهیا کرده اند. این واقعا نکته مثبتی است.

مایدا از برگزارى اردویى دوستانه در کشور اسلوونى خبر داد و گفت: قرار است سوم مرداد ماه راهی کشور اسلوونی شویم و ١٢ بازی دوستانه در این کشور برگزار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بدون شک این اردى به تقویت تیم پیش از اعزام به AVC کاپ کمک خواهد کرد زیرا قرار است با تیم هایى نظیر استرالیا، اسلوونی، بهترین تیم لیگ ایتالیا، تیم ملى اتریش و ... بازى هایى برگزار کنیم که خیلى مفید خواهد بود.

انتهاى پیام/

بخش نظرات

ICZB
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب