عطایی: برای هر حریفی برنامه ای داریم

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: در مرحله بعدی باید به مصاف سریلانکا و کره جنوبی برویم و برای هر حریفی برنامه ای خواهیم داشت.

پرینت ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۵

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،بهروز عطایی پس از پیروزی 3 بر صفر ایران برابر هنگ کنگ در سومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا اظهار داشت: پیش بینی یک بازی عادی را می کردیم و مطمئن بودیم که کار سختی در پیش نداریم، مگر اینکه اتفاق عجیبی در جریان بازی رخ بدهد. در بازی های این سطح ایجاد انگیزه برای بازیکنان کمی سخت است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه ملی پوشان می دانند با حریف چه اختلاف سطحی دارند فشار چندانی به خود نمی آورند که همین موضوع باعث می شود برنامه های مدنظر کادر فنی به خوبی اجرا نشود و بازیکنان بیشتر با اتکا بر قدرت و خلاقیت های فردی بازی کنند. امروز هم خیلی خوب بازی نکردیم، بلکه با قدرت خود توانستیم حریف را شکست دهیم.
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران خاطرنشان کرد: هدف مان این بود که به عنوان تیم به مرحله بعد صعود کنیم که همین اتفاق هم رخ داد و از این بابت به شاگردانم تبریک و خسته نباشید می گویم. امیدوارم این روندمان ادامه داشته باشد و به هدف نهایی خود هم برسیم.
عطایی درخصوص مرحله دوم مسابقات عنوان کرد: هرچه جلوتر می رویم کار سخت تر می شود. تیم کره جنوبی تیم قدرتمند و قطعاً یکی از مدعیان است، اما ما برای تمام تیم ها برنامه های خاص خودش را داریم. سریلانکا هم تا کنون خوب پیش آمده است، اما برای صعود فکر می کنم شانس ایران و کره جنوبی بیشتر از سایر حریفان باشد. امیدوارم به عنوان صدرنشین صعود کنیم تا در مراحل بالاتر با تیم چهارم گروه مقابل روبرو شویم.

انتهای پیام/

بخش نظرات

1QDL
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب