تکنیک های فردی محور تمرینات ملی پوشان در هفته نخست

دومین روز تمرینات آماده سازی تیم ملی والیبال در حالی پیگیری شد که تکنیک های فردی محور این تمرینات بود.

پرینت ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۸

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، بازی های المپیک 2016 ریو از 16 مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز می شود.
تیم ملی والیبال ایران تمرینات آماده سازی خود را برای این رویداد مهم ورزشی از یکشنبه آغاز کرده است.
در این تمرین 17 بازیکن حضور داشتند که سعید معروف، محمد موسوی، شهرام محمودی، عادل غلامی، فرهاد ظریف، مهدی مرندی، فرهاد قائمی، امیر غفور، حمزه زرینی، علیرضا مباشری، محمد جواد معنوی نژاد، مجتبی میرزاجانپور، مصطفی شریفات، میلاد عبادی پور، آرمین تشکری و مهدی مهدوی 16 بازیکن دعوت شده به این تمرینات این گروه بودند.
امیر غفور و شهرام محمودی تمرینات خود را به صورت جداگانه زیر نظر فیزیوتراپ و مربی بدنساز تیم ملی پیگیری کردند.
تمرینات همانند همیشه با حرکات کششی و نرمشی آغاز شد و در ادامه مرور تکنیک های مختلف والیبال در دستور کار بازیکنان قرار گرفت.
سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که مسابقه درون اردویی برگزار کنند. یک گروه شامل مهدوی، مباشری، شریفات، غلامی، ظریف، زرینی و اسمعیل نژاد بودند و گروه دوم نیز شامل میرزاجانپور، موسوی، عبادی پور، معروف، قائمی، مرندی، تشکری و معنوی نژاد بودند که شش نفر آنان در زمین مسابقه بودند.
رائول لوزانو در برخی مواقع بازی را متوقف و نکاتی را به بازیکنان یادآوری کرد و برخی مواقع نیز جای بازیکنان را در دو گروه تغییر داد. تمرین امروز تیم ملی والیبال با سرد کردن بازیکنان در ساعت 13 به پایان رسید.
تمرین این هفته تیم ملی والیبال تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت و در دو نوبت صبح و عصر از ساعت 11 تا 13 و عصر ها از ساعت 17 تا 19 پیگیری می شود.

انتهای پیام/

بخش نظرات

O4AW
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب