افروزی: بدون مصدوم به برزیل می رویم

پزشک تیم ملی از سلامت کامل بازیکنان این تیم قبل از حضور در رقابت های المپیک خبر داد.

پرینت ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۰

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،سیامک افروزی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا، افزود: فرهاد قائمی که بعد از مسابقات انتخابی المپیک دچار مشکل ریوی شده بود، کاملا بهبود یافته و در یک هفته گذشته نیز تمرینات توپی خود را با تیم ملی پیگیری کرده است.
وی درباره مصدومیت امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال نیز گفت: مصدومیت امیر غفور نیز برطرف شده است و این بازیکن امروز برای دومین روز متوالی تمرینات توپی خود را با سایر بازیکنان تیم ملی پیگیری کرد.
امیر غفور و فرهاد قائمی به دلیل مصدومیت و بیماری نتوانستند در سه هفته دور مقدماتی لیگ جهانی تیم ملی والیبال ایران را همراهی کنند.
فیزیوتراپ تیم ملی والیبال با بیان اینکه در حال حاضر مصدومی در تیم ملی نداریم، گفت: روز گذشته گرفتگی کوچکی در پشت سید محمد موسوی در ناحیه توراسیک کمر ایجاد شد که این مشکل نیز با برطرف شد.
تیم ملی والیبال ایران در مسابقات انتخابی المپیک که خردادماه به میزبانی ژاپن برگزار شد، با کسب عنوان دومی در بین هشت تیم شرکت کننده برای نخستین بار سهمیه حضور در بازی های المپیک به دست آورد.
بازی های المپیک 2016 به میزبانی شهر ریودوژانیرو کشور برزیل و از 16 تا 31 مردادماه سال جاری برگزار می شود. رقابت های والیبال مردان این بازی ها نیز از روز 17 مردادماه شروع می شود و به مدت 15 روز ادامه خواهد داشت.
تیم ملی والیبال ایران با تیم های لهستان، روسیه، آرژانتین، کوبا و مصر در گروه دوم این رقابت ها همگروه است. همچنین برزیل، ایتالیا، آمریکا، کانادا، فرانسه و مکزیک در گروه اول با یکدیگر رقابت می کنند.

انتهای پیام/ 

بخش نظرات

M5NE
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب