آرمات: داور کاملاً مغرضانه قضاوت کرد

مربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: من معتقدم که داور بازی فینال کاملاً مغرضانه قضاوت کرد.

پرینت ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۴

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،  مسعود آرمات پس از شکست در فینال رقابت های قهرمانی والیبال جوانان آسیا و کسب عنوان نایب قهرمانی اظهار داشت: می دانستیم در روز پایانی بازی سختی مقابل چین داریم، چون چین هیچ چیزی از ما کم نداشت. تیم ها شرایط برابری داشتند و فقط کافی بود تیمی دچار اشتباه شود تا تیم حریف به برتری برسد.

وی ادامه داد: اشتباهات ما نسبت به چین بیشتر بود و نتیجه را هم واگذار کردیم، اما باید اذعان کنم که جوانان ایران بازی را به چین نباختند، بلکه بازی را به داور باختند. دوست ندارم بعد از باخت داور را مقصر کنم، اما واقعاً اگر کارشناسان فیلم بازی را ببینند می توانند درمورد تصمیمات داور بهتر نظر بدهند. من معتقدم که داور کاملاً مغرضانه قضاوت کرد.

آرمات با بیان اینکه شرمنده مردم هستیم، عنوان کرد: عنوان نایب قهرمانی هم خوب است، چون تاکنون در مسابقاتی که کشورهای شرق آسیا میزبان بودند، تیمی از غرب آسیا قهرمان نشده است و بهتر این است که بگویم اجازه نمی دهند این اتفاق رخ بدهد. امیدوارم بتوانیم این شکست را در مسابقات جهانی جبران کنیم.

مربی تیم ملی والیبال جوانان ایران این شکست را تجربه خوبی برای ملی پوشان جوان دانست و افزود: ملی پوشان باید بدانند که هیچ حریفی را نمی توان دست کم گرفت. امیدوارم این تجربه در مسابقات جهانی به کارمان بیاید البته شک ندارم بازیکنان از این مسابقات درس خوبی گرفتند. مطمئن هستم همین یک شکست موجب می شود تا ملی پوشان در مسابقات جهانی شرایط متفاوتی داشته باشند.

انتهای پیام/

بخش نظرات

V1KV
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب