صادقی:برای بازی خوب برابر ژاپن تلاش می کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر کشورمان گفت: هدفمان شکست هند و ماکائو و قرار گرفتن در میان هشت تیم اول آسیا است.

پرینت ۰۱ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۷

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،فریبا صادقی، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان کشورمان در آستانه هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا گفت: شاگردانم در جریان تمرینات آماده سازی روند رو به رشدی را طی کرده و آمادگی خوبی دارند، اما برای رسیدن به سکو و کسب نتایج بهتر به تجربه نیاز داریم.

وی افزود: در این مسابقات تلاشمان را برای نمایش عملکرد بهتر و کسب نتیجه قابل قبول انجام می دهیم. تمرکزمان بر روی تیم های هند و ماکائو است که با شکست آنها می توانیم به جمع هشت تیم برتر آسیا راه پیدا کنیم.

فریبا صادقی به آسیب دیدگی زهرا قنواتی اشاره کرد و اظهار داشت: در جریان تمرینات تیم ملی تنها قنواتی آسیب دیدگی جدی داشت که مجبور شدیم بازیکن دیگری را جایگزین او کنیم. امیدواریم سایر بازیکنان نبودن قنواتی را جبران کنند و بتوانیم با دو پیروزی در دور مقدماتی به جمع هشت تیم برتر آسیا صعود کنیم.

وی درباره حریفان ایران گفت: نخستین بازی ما با ژاپن است که از بهترین های آسیا است و با توجه به سابقه و مقام های این تیم امیدی به کسب پیروزی نداریم، اما تلاش می کنیم بازی خوبی برابر این تیم انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران ادامه داد: با ارائه بازی خوب برابر ژاپن سعی می کنیم از لحاظ روحی و روانی برای دو بازی بعدی  آمادگی خوبی داشته باشیم.

وی درخصوص سایر رقبای ایران نیز خاطرنشان کرد: در دو بازی بعدی مرحله مقدماتی ماکائو و هند را در پیش داریم که تمام تلاشمان را برای کسب دو پیروزی انجام می دهیم. بیشترین هدف ما شکست هند است، از آنجایی که به اندازه سایر بازیکنان شرق آسیا سرعتی نیستند می خواهیم با آنالیز خوب در دفاع این تیم را شکست دهیم.

صادقی در پایان یادآور شد: تیم ما از لحاظ آمادگی در وضعیت خوبی است، اما از لحاظ تجربه متاسفانه با سایر کشورهای آسیا فاصله زیادی دارد. تلاش ما با توجه به اهداف و آینده نگری آقای داورزنی این است که تیم پایه قدرتمندی داشته باشیم. بازیکنان نوجوان و خوب و قابلی را در ترکیب تیم داریم که حتی اگر در این مسابقات نتیجه خوب و مطلوبی به دست نیاورند مطمئنم سه تا چهار بازیکن خوب را به تیم ملی معرفی کرده ایم.

انتهای پیام/ 

منبع: سایت فدراسیون والیبال

بخش نظرات

6AOE
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب