تهران میزبان رقابت های والیبال ارتش های جهان "سیزم" شد

هیات والیبال استان تهران میزبانی رقابت های والیبال ارتش های جهان را به عهده گرفت.

پرینت ۰۳ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، رقابت های والیبال ارتش های جهان "سیزم" امسال از تاریخ 18 الی 27 شهریورماه به میزبانی تهران در سالن 2 هزار نفری خانه والیبال پایتخت برگزار خواهد شد.

هیات والیبال استان تهران پس برگزاری جلسات متعدد با مسئولان ورزش نیروهای مسلح سرانجام موافقت خود را برای میزبانی در رقابت های والیبال ارتش های جهان اعلام کرد تا این دوره از بازی ها در کشورمان انجام شود.

رقابت های والیبال ارتش های جهان به مدت 9 روز در سالن خانه والیبال برگزار می شود و تا کنون 12 تیم از سراسر دنیا برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

ایران - برزیل - چین - کره شمالی - کره جنوبی - فلسطین - سریلانکا - لبنان - ونزوئلا - لتونی - زامبیا و پاکستان 12 تیمی هستند که تا کنون ضمن اعلام آمادگی، حضور خود در مسابقات را نیز قطعی کردند.

هدایت تیم والیبال ایران به عهده فرهاد نفرزاده خواهد بود و گفته می شود منتخبی از بازیکنان تیم ملی الف و ب در این دوره از رقابت ها برای تیم ایران به میدان خواهند رفت.

همچنین مسعود یزدان پناه نیز به عنوان رییس برگزاری رقابت های والیبال ارتش های جهان چندی پیش با حکم مهر علی باران چشمه و تایید فدراسیون والیبال فعالیت خود را برای انجام امور اجرایی بازی ها آغاز کرده است.

انتهای پیام/

بخش نظرات

1M9K
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب