گزارشی از شروع اردوی شاگردان مایدا در اسلوونی

پنجمین اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال بانوان ایران که برون مرزی است، از روز گذشته (یکشنبه) در اسلوونی آغاز شد.

پرینت ۰۵ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۸

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهرا،تیم ملی والیبال بانوان ایران خود را برای حضور شایسته در پنجمین دوره جام کنفدراسیون زنان آسیا آماده می کند.
اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال بانوان ایران از صبح یکشنبه در شهر ماریبور اسلوونی آغاز شد و تا 14 تیرماه ادامه خواهد داشت.
ملی پوشان ایران بعد از پروازی پنج ساعته از تهران به وین پایتخت اتریش رسیدند و از آنجا نیز با اتوبوس راهی شهر ماریبور کشور اسلوونی شدند که چهار ساعت زمان بین فرودگاه وین و شهر محل استقرار تیم ملی والیبال بانوان ایران بود.
شاگردان مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال بانوان در مدت 12 روز اقامت خود در اسلوونی 12 مسابقه تدارکاتی و دوستانه نیز خواهند داشت که روز گذشته در نخستین بازی تدارکاتی خود سه بر صفر مغلوب تیم ملی والیبال زنان اسلوونی شدند.
تمرینات و بازی های دوستانه تیم ملی والیبال ایران در سالن «دراس» شهر ماریبور برگزار می شود که صبح از ساعت 9 تا 11 و عصر ها از ساعت 19 تا 21 به وقت محلی پیگیری می شود.
شبنم علیخانی، ندا چملانیان، شکوفه صفری، مائده برهانی اصفهانی، فرزانه زارعی، فرزانه مرادیان، فرنوش شیخی، زینب گیوه، سارا اخلاقی، نیلوفر حجتی، مهسا صابری، مهدیه خواجه کلایی، سودابه باقرپور، نگار کیانی، مه تا یحیاپور و مهسا کدخدا 16 بازیکن شرکت کننده در این اردوی برون مرزی هستند.
مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی، فاطمه عبدالهی، زهرا واحدی و نیلوفر ابراهیمی (مربیان جوان برای کسب تجربه)، ساجده سروش (فیزیوتراپ)، سحر محمدیاری  (ماساژور)، مریم فراتی (آنالیزور) و سپیده سادات هاشمی به عنوان سرپرست، تیم ملی والیبال ایران را در این اردو همراهی می کنند.
پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا در گروه زنان به میزبانی ویتنام و با حضور هشت تیم برتر آسیا از 24 شهریورماه آغاز می شود و با معرفی تیم های برتر در 30 شهریورماه به پایان خواهد رسید.
تیم ملی والیبال بانوان ایران در دور مقدماتی این رقابت ها با تیم های ویتنام (میزبان)، تایلند و چین تایپه همگروه است. در دیگر گروه مقدماتی نیز تیم های چین، کره جنوبی، ژاپن و قزاقستان با هم رقابت می کنند.

انتهای پیام/ 

بخش نظرات

810N
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب