اسماعیلی: عزم مان را برای شکست سریلانکا جزم کرده ایم

ملی پوش جوان والیبال دختر کشورمان گفت: در مسابقه برابر هند نتوانستیم انتظارات کادر فنی را برآورده کنیم.

پرینت ۰۶ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۱

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،معصومه اسماعیلی در پایان مرحله گروهی هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا و بازماندن از راه یابی به جمع هشت تیم برتر آسیا افزود: پیش از رقابت با هند تصور می کردیم این تیم را با نتیجه سه بر صفر شکست دهیم که همین امر باعث شکست مان شد.

وی اظهار داشت: هند برای شکست تیم ما تلاش زیادی کرد و نتیجه را به سود خود به پایان برد تا ما به هدفی که داشتیم نرسیم و نتوانیم انتظارات کادر فنی را برـورده کنیم.

اسماعیلی درخصوص مسابقه بعدی تیم ملی کشورمان برابر هند گفت: مسابقه بعدی تیم ما برابر سریلانکا است که شناختی از این تیم نداریم، اما با آنالیز این تیم عزم مان را برای شکست سریلانکا جزم کرده ایم تا نسبت به دوره کگذشته مسابقات چند پله صعود کنیم.

وی در پایان یادآور شد: برای نخستین سال در تیم ملی جوانان بازی می کنم. مسابقات آسیایی سطح بسیار بالایی دارد و تیم های قدرتمندی مثل چین تایپه و تایلند و ژاپن و چین حضور دارند. تیم ما در گروه ژاپن ماکائو و هند قرار داشت که در رقابت برابر هند آغاز خوبی داشتیم و حتی چند امتیاز اول را جلو بودیم، اما در نهایت نتیجه را واگذار کردیم.

بخش نظرات

8K8Z
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب