برنامه روز هفتم مسابقات والیبال قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا

چهار تیم برتر مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا برای کسب عنوان قهرمانی رقابت خواهند کرد و تیم ملی کشورمان نیز در روز هفتم برای کسب مقام نهمی برابر فیلیپین قرار می گیرد.

پرینت ۱۰ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۳

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،چهار تیم برتر مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا برای کسب عنوان قهرمانی رقابت خواهند کرد و تیم ملی کشورمان نیز در روز هفتم برای کسب مقام نهمی برابر فیلیپین قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ روز هفتم هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا برای ملی پوشان ایران اهمیت بسزایی دارد، چراکه با شکست فیلیپین می توانند سه پله در مقایسه با دوره گذشته صعود کنند. تیم های ژاپن، چین، تایلند و ویتنام نیز برای کسب عنوان اول تا چهارم رقابت خواهند کرد.

برنامه مسابقات روز هفتم به شرح زیر است؛

کسب عنوان اول تا چهارم:

چین – تایلند (ساعت 16 به وقت محلی)

ژاپن – ویتنام (ساعت 18 به وقت محلی)

کسب مقام پنجم تا هشتم:

هند – چین تایپه (ساعت 12 به وقت محلی)

قزاقستان – کره جنوبی (ساعت 14 به وقت محلی)

کسب مقام نهم و دهم:

ایران – فیلیپین (ساعت 18 به وقت محلی)

کسب مقام یازدهم و دوازدهم:

استرالیا – ماکائو (ساعت 16 به وقت محلی)

کسب مقام سیزدهم و چهاردهم:

نیوزلند – هنگ کنگ (ساعت 14 به وقت محلی)

تیم ملی سریلانکا نیز با شکست برابر ایران، استرالیا، ماکائو و فیلیپین عنوان پانزدهم مسابقات را کسب کرد و با مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا خداحافظی کرد.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا از دوم مردادماه در شهر ناخون راچا سیمای تایلند آغاز شده و تا دهم مردادماه ادامه دارد.

تیم ملی کشورمان در این رقابتها سه پیروزی برابر ماکائو، سریلانکا و استرالیا و دو شکست مقابل تیم های ژاپن و هند کسب کرده است و برای به دست آوردن عنوان نهمی مسابقات فردا مقابل فیلیپین قرار می گیرد.

بخش نظرات

6U4N
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب