بحرینی نژاد: استعدادهای ذاتی بازیکنان باید پرورش داده شود

مربی تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در پایان مسابقات قهرمانی زیر 19 سال آسیا گفت: برای پیشرفت والیبال بانوان باید تیم های باشگاهی رشد کنند و استعدادهای ذاتی بازیکنان پرورش داده شود.

پرینت ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، پریسا بحرینی نژاد در پایان رقابتهای قهرمانی آسیا و کسب مقام نهمی اظهار داشت: مهمترین عاملی که باید در بانوان رشد کند تعداد تیم های باشگاهی است که بسیار کم است.

وی افزود: اگر تیم های باشگاهی باشد، محدودیت های خاصی برای پذیرش بازیکن دارند. برخی هیات ها از بازیکنان خودشان استفاده می کنند، اما ممکن است هیات دچار دوگانگی یا چند گانگی شده و برخی بازیکنان خوب را به دلیل برخی مسائل به آنها اجازه فعالیت ندهند. باید این عوامل برداشته شود تا بتوانیم فاصله مان را نسبت به دنیای مدرن کم کنیم.

مربی تیم ملی والیبال جوانان دختر کشورمان درخصوص رقابت پایانی ملی پوشان ایران برابر فیلیپین در مسابقات قهرمانی زیر 19 سال آسیا گفت: هر تیمی که اجازه دهد تیم مقابل حمله کند، مطمئنا کم می آورد که بازیکنان ما در ست های سوم و چهارم به حریف خود اجازه دادند و گویی حکم عقب نشینی را داشتیم بنابراین محکوم به شکست شدیم، اما شاگردانم ست پنجم به خودشان آمدند و چون برای پیروزی بودند تلاش کردند موفق شدند و فکر می کنم بازیکنان ما استعداد ذاتی و درونی دارند که باید پرورش پیدا کند.

انتهای پیام/ 

بخش نظرات

ZRD5
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب