نخستین تمرین ملی پوشان والیبال ایران در سالن اصلی مسابقات المپیک

تیم ملی والیبال ایران نخستین تمرین خود را در سالن اصلی مسابقات والیبال بازی های المپیک 2016 ریو برگزار کرد.

پرینت ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،اعضای تیم ملی والیبال ایران بعد از اتمام اردوی مشترک و دو دیدار تدارکاتی که با تیم ملی برزیل در کمپ تمرینی این کشور داشتند، با ورود به دهکده بازی های المپیک ریو تمرینات اختصاصی خود را از سر گرفتند.
چهارمین مرحله تمرین این تیم که با نخستین مرحله تمرین در سالن اصلی مسابقات همراه بود، شب گذشته زیر نظر رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال و کادر فنی این تیم پیگیری شد.
محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال و مدیر فنی تیم های ملی در خصوص تمرینات شب گذشته والیبالیست های ایران گفت: بعد از اتمام اردو و بازی دوستانه ای که با تیم ملی والیبال برزیل در کمپ تمرینی این تیم داشتیم، ٣ جلسه تمرین با وزنه و ٣ جلسه تمرین با توپ را در سالن تمرینی بازها پشت سر گذاشته ایم.
وی ادامه داد: امروز چهارمین مرحله تمرین با توپ والیبالیست ها زیر نظر کادر فنی تیم ملی در سالن اصلی مسابقات پیگیری شد که اولین حضور اعضای تیم در این سالن بود.
شرایط ملی پرشان خوب است و به دلیل حضور زودهنگام در برزیل تقریبا تمام اعضای تیم با سیستم اختلاف ساعت و شرایط آب و هوایی این شهر هماهنگ شده اند و مشکل خاصی به چشم نمی خورد.
افشاردوست یادآور شد: خوشبختانه هیچگونه آسیب دیدگی جدیدی در بین ملی پوشان نیست و تنها مصدومیت های کهنه برخی ملی پوشان را شاهدیم که پزشک تیم موارد لازم را در این خصوص پیگیری و بررسی می کند.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک به صورت رسمی از امروز در ریودوژانیرو برزیل آغاز می شود و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

بخش نظرات

BFI7
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب