سرمربيان تيم‌هاي گروه آ المپيك در نشست خبری حاضر شدند

نشست خبري تيم‌هاي حاضر در گروه‌‌‌A واليبال بازي‌هاي المپيك هم پس از نشست خبري گروه آ برگزار شد.

پرینت ۱۶ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۹

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،لورنت تیلیه سرمربی 52 ساله فرانسه و يكي از اصلي‌ترين شانس‌هاي مدال با حضور در اين نشست عنوان كرد: حضور در ریو مثل خوابی بود که به وقوع پیوست. المپیک برای ما همانند سفری است که با تمام توان برای ماندن در آن خواهیم جنگید و رویای خود را دنبال خواهیم کرد.
لازم به ذكر است كه سال2015 برای فرانسه شگفتی های زیادی را رقم زد از جمله مدال طلای لیگ جهانی و قهرمانی در مسابقات اروپا در صوفیه. به اعتقاد سایر مربیان، فرانسه و برزیل دو تیمی هستند که مستحق کسب مدال طلای المپیک هستند.
برناردو رزنده سرمربي پرافتخار تيم ملي واليبال برزيل هم در اين نشست حاضر شد. رزنده در پاسخ به پرسش‌هاي اهالي رسانه گفت: خوشحالم که میزبان بازی های المپیک هستیم. امیدوارم تجربه خوبی برای همگان در اینجا رقم بخورد. تيم من در گروهی بسیار سخت در کنار تیم های مطرحی قرار گرفته است. از سوي ديگر المپیک در این دوره از توازن خاصي برخوردار است و امکان پیش بینی نتایج وجود ندارد.
گلن هوگ سرمربي تيم ملي واليبال كانادا كه در مسابقات انتخابي ژاپن توانست سهميه حضور در المپيك ريو را براي تيمش بدست آورد هم اميدوار است نمايش خوبي از تيمش ببيند، گفت: از میزبان رقابت ها سپاسگزارم. امیدوارم پس از طی مسافتی طولانی و رسیدن به اینجا بازی های خوبی را به نمایش بگذاریم و به اولین هدف ما که صعود به مرحله بعد است، برسیم.
لورنزو بلنجینی سرمربي تيم ملي واليبال ایتالیا هم كه با حضورش نسل جديدي را براي واليبال اين كشور ساخته اظهار داشت: حضور در المپیک برای ما افتخار بزرگی است و بسیار خوشحالیم كه در اينجا حضور داريم. می دانیم که در گروه سختی قرار داریم و باید از همان ابتدای کار به خوبی تلاش کنیم. امیدوارم شرایط ما در هر بازی بهتر و بهتر شود.
خورخه لوپز سرمربي تيم ملي واليبال مکزیک است. او توانست سهميه حضور در المپيك را در مسابقات انتخابي كه به ميزباني كشورش برگزار شده‌بود كسب كند. لوپز در اين نشست عنوان كرد: حضور در المپیک برای ما تجربه خوبی به شمار می آید. می توان گفت که در گروه مرگ قرار داریم اما به هر حال قصد و نیت ما این است که تلاش خود را بکنیم؛ شاید هم بتوانیم موجب شگفتی برخی از رقبای خود نیز شویم و والیبال خوب مکزیک را به رخ همگان بکشیم.
جان اسپیرو سرمربي بي‌حاشيه و آرام تيم ملي واليبال آمريكا هم مثل هميشه كوتاه‌تر از همه حرف زد و تنها گفت: خوشحالیم که در اینجا هستیم و تمام تلاش خود را می کنیم که بازی خوبی را ارائه دهیم.

انتهای پیام/

بخش نظرات

CYTP
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب