آخرین تمرین پیش از اولین حضور در المپیک برگزار شد

تیم ملی والیبال ایران آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از آغاز مسابقات والیبال مردان بازی های المپیک 2016 ریو برگزار کرد.

پرینت ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۱

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،در این جلسه تمرینی که در سالن دانشگاه نیروی هوایی شهر ریو و شنبه از ساعت 22 تا 23:30 به وقت محلی برگزار شد، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و با انجام بازی درون اردویی به تمرین کارهای تاکتیکی مورد نظر کادر فنی پرداختند.
در یک تیم سعید معروف، سید محمد موسوی، شهرام محمودی، حمزه زرینی، میلاد عبادی پور و مهدی مرندی بازی می کردند و در تیم دیگر هم مهدی مهدوی، امیر غفور، عادل غلامی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور و مصطفی شریفات حضور داشتند. البته موسوی و غلامی به تناوب جای خود را در دو تیم عوض می کردند.
پس از پایان تمرین لوزانو دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و با فریادهای خود سعی می کرد بازیکنان را از نظر روحی آماده دیدار حساس مقابل آرژانتین کند. لوزانو از بازیکنان خواست در زمین مسابقه تمرکز خود را به بازی خود و اجرای تاکنیک تیمی افزایش دهند و از همه توان خود برای پیروزی و حفظ قالب تیمی خود استفاده کنند. همچنین خوان سیچلو هم پس از لوزانو چند دقیقه برای بازیکنان حرف زد و توصیه های تاکتیکی مهم مورد نظر کادر فنی را یک بار دیگر به آنها گوشزد کرد.
محل تمرینات تیم ملی در یک منطقه نظامی و در کنترل شدید نیروهای امنیتی برزیل بود. این سالن تمرین حدود یک ساعت تا دهکده المپیک فاصله دارد.
تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین دیدار خود در بازی های المپیک 2016 از ساعت 22:30 روز یکشنبه به وقت محلی و 6 و پنج دقیقه صبح روز دوشنبه به وقت تهران به مصاف تیم ملی آرژانتین خواهد رفت.

انتهای پیام/

بخش نظرات

TYAM
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب