غفور: مقابل کوبا و مصر محکوم به برد هستیم

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران گفت: در دو مسابقه بعدی مقابل کوبا و مصر محکوم به برد هستیم تا بتوانیم از گروه خود صعود کنیم.

پرینت ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۸

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،امیر غفور پس از پایان تمرین تیم ملی والیبال ایران پیش از مسابقه مقابل کوبا اظهار داشت: بعد از مسابقه سنگینی که مقابل لهستان داشتیم، تمرین خوبی برگزار کردیم و آماده ایم که در دو مسابقه بعدی خود به پیروزی برسیم.

وی افزود: از ابتدا نیز هدفمان صعود از گروه بود و در دو دیدار مقابل مصر و کوبا محکوم به برد هستیم تا به این هدف جامه عمل بپوشانیم.

غفور خاطرنشان کرد: مقابل لهستان بازی خیلی خوبی انجام ندادیم اما با عملکرد 70 درصدی خود تا مرز پیروزی نیز پیش رفتیم. در نهایت هم اشتباهات فردی زیاد به خصوص در ست پنجم باعث شد شکست بخوریم.

وی ادامه داد: نکته مثبت بازی ما مقابل لهستان این بود که در روزی که مسابقه را بد شروع کردیم توانستیم در ادامه بهتر کار کنیم و به پیروزی نزدیک شویم.

پشت خط زن تیم ملی ایران درباره تجربه حضور در بازی های المپیک گفت: المپیک با همه تورنمنت هایی که تا کنون در آن شرکت کرده ایم متفاوت است و بسیاری از ورزشکاران صاحب نام در رشته های مختلف در همان روزهای نخست حذف می شوند. این مسئله نشان می دهد که همه با انگیزه بالا در مسابقات شرکت کرده اند و کار بسیار سخت است.

انتهای پیام/

بخش نظرات

Y5I7
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب