دیوید لی: برزیل روی سرویس و دریافت کم آورد

کاپیتان تیم ملی والیبال آمریکا گفت: برزیلی ها روی سرویس و دریافت کم آوردند. ما هم خوب سرویس زدیم و پاس کاری های ما نیز واقعاً خوب بود.

پرینت ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۷

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،دیوید لی بعد از پیروزی مقابل تیم میزبان رقابت های المپیک ریو در نشست خبری گفت: چه دیدار زیبایی بود.  فکر می کنم هر دو طرف میدان خوب بازی کردند. برزیلی ها روی سرویس و دریافت کم آوردند. ما هم خوب سرویس زدیم و پاس کاری های ما نیز واقعاً خوب بود. متیو اندرسون هم با حرکت های فوق العاده اش در تیم ما درخشید.
سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا نیز در این نشست خبری گفت: خوشحالم که روند صعودی پیشرفت را در تیمم میبینم. فکر میکنم امروز بهتر از بازی در برابر ایتالیا و کانادا عمل کردیم.
جان اسپیرا تصریح کرد: خط سرویس ما بسیار خوب بود. شاگردانم جنگنده ظاهر شدند و در طول بازی فشار را از روی حریف کم نکردند. سرویس و پاس های ما نقطه تفاوت این میدان شد.
برناردو رزنده، سرمربی تیم ملی والیبال برزیل گفت: هر دو تیم بازی فوق العاده خوبی را به نمایش گذاشتند اگرچه که ما به خوبی آنها سرویس نزدیم. این بازی جنگ و تقابل سرویس ها بود. سرجیو هم در تمام طول بازی دنبال توپ می دوید. وقتی هم که کنترل توپ را به دست می گرفتیم، توپگیری خوب آمریکایی ها جلوی پیشروی ما را می گرفت.
برونو رزنده، کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل نیز در این نشست خبری گفت: آمریکا بسیار جنگنده ظاهر شد. خط سرویس آنها بسیار کارآمد عمل کرد. وقت نداریم که ناراحت شکست امروز باشیم چون دو بازی مهم دیگر در پیش داریم که باید پیروز شویم و پیشرفت کنیم.

بخش نظرات

R2QA
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب