پیروزی تیم ملی ب ایران برابر قطر در دیداری دوستانه

تیم ملی ب والیبال ایران در دیدار تدارکاتی و دوستانه موفق به شکست تیم ملی قطر شد.

پرینت ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،تیم ملی ب والیبال ایران که از 20 مردادماه در اردوی برون مرزی قطر بسر می برد، شب گذشته (شنبه شب) در نخستین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود سه بر دو تیم ملی والیبال قطر را شکست داد.
شاگردان ناصر شهنازی سرمربی تیم ملی ب ایران در ست های اول و سوم با امتیازهای 25 بر 18 و 26 بر 24 مغلوب قطر شدند اما در ست های دوم، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 14 و 15 بر 8 این تیم را شکست دادند.
تیم ملی ب والیبال ایران در مدت اردوی خود در قطر چندین دیدار تدارکاتی و دوستانه خواهد داشت که عصر امروز به مصاف تیم العربی نماینده این کشور در جام باشگاه های مردان آسیا می رود.
سرمربی تیم ملی ب والیبال درباره نخستین مسابقه تدارکاتی این تیم گفت: در مقابل قطر از تمامی بازیکنان خود استفاده کردیم و تیم قطری نیز از همه بازیکنان خود بهره برد.
ناصر شهنازی تصریح کرد: البته محمد جواد معنوی نژاد به دلیل مصدومیت در این مسابقه بازی نکرد اما شرایط رضا قرا بهتر شده است و برابر قطر در دو ست به میدان رفت.
وی با بیان اینکه چند بازیکن تیم ملی والیبال قطر در این مسابقه نبودند که آنان در تیم العربی هستند، گفت: پیش بینی می کنیم دیدار تدارکاتی امروز با العربی مسابقه خوبی شود. البته برای کادر فنی تیم ب عملکرد بازیکنان در شرایط مسابقه مهم است.
تیم ملی ب والیبال ایران خود را برای حضور در پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا آماده می کند.
اسامی بازیکنان اعزامی تیم ملی ب به اردوی برون مرزی قطر به قرار زیر است:
پاسور: علیرضا بهبودی و محمد طاهر وادی
لیبرو: مصطفی حیدری و محمدرضا موذن
دریافت کننده: علیرضا مباشری، محمد جواد معنوی نژاد، رحمان داودی، قاسم کارخانه و سلیم چپرلی
سرعتی زن: سامان فائزی، علی شفیعی، مسعود غلامی، محمد فلاح و امیر علی فتحعلی
پشت خط زن: رضا قرا و امین اسمعیل نژاد
ناصر شهنازی به عنوان سرمربی، عظیم جزیده، محمد عمده غیاثی و جواد مهرگان (مربیان)، علی تاج الدینی (آنالیزور)، سید مهدی هاشمی (بدنساز)، منوچهر جواهری (فیزیوتراپ) و علی پورعروجی به عنوان سرپرست، تیم ملی ب والیبال را در این اردو همراهی می کنند.
پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا از یکم تا هفتم مهرماه (22 تا 28 سپتامبر) به میزبانی شهر ناخوم پاتوم تایلند برگزار می شود.
هشت تیم برتر قاره کهن آسیا در این رقابت ها حضور دارند که تیم ملی ب والیبال ایران با تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی در گروه دوم همگروه است.
در گروه نخست این رقابت ها نیز چهار تیم تایلند (میزبان)، چین، قطر و چین تایپه با یکدیگر رقابت می کنند.

انتهای پیام/

بخش نظرات

0WQP
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب