شرایط رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور نوجوانان

سازمان ساحلی فدراسیون والیبال شرایط و آئین نامه مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان را اعلام کرد.

پرینت ۲۵ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۷

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور رده سنی نوجوانان از 7 تا 9 شهریورماه به میزبانی بابلسر برگزار می شود.
هر استان می تواند در این رقابت ها دو تیم معرفی کند و استان میزبان اجازه معرفی چهار تیم دارد. (ثبت نام تیم ها فقط با ارائه معرفی نامه کتبی از هیات والیبال استان امکان پذیر است.)
هر تیم متشکل از دو بازیکن متولد 11 دیماه سال 79 به بعد خواهد بود و تیم ها باید از رکابی و شورت مخصوص والیبال ساحلی با شماره های یک و دو استفاده کنند.
هزینه اسکان و تغذیه بازیکنان تیم ها از 6 تا 9 شهریورماه رایگان خواهد بود و هزینه ورودی هر تیم شرکت کننده در مسابقات نیز سه میلیون ریال است. هزینه اسکان و تغذیه سرپرست و مربی بر عهده تیم ها است.
مسابقات طبق قوانین فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) و آئین نامه سازمان والیبال ساحلی انجام می شود و زمان ورود تیم های شرکت کننده از ساعت 14 روز شنبه 6 شهریور به بعد و زمان خروج 9 شهریور است.
همراه داشتن شناسنامه عکس دار و کارت ملی بازیکنان برای پذیرش در مراسم قرعه کشی ضروری است و همراه نداشتن این مدارک به منزله انصراف از مسابقات است.
پایان وقت اداری روز پنج شنبه چهارم شهریورماه آخرین مهلت ثبت نام تیم های شرکت کننده در این رقابت ها است و به درخواست های پس از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.

انتهای پیام/

بخش نظرات

XW86
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب