عطايي: صعود به مرحله دوم بازي هاي المپيك دستاورد بزرگي است

كارشناس واليبال ايران گفت: از اينجا به بعد هر نتيجه‌اي بگيريم بايد از عملكرد فوق‌العاده واليباليست‌هاي كشورمان تقدير كرد زیرا صعود به مرحله دوم بازی های المپیک دستاورد بزرگی برای والیبال ایران است.

پرینت ۲۵ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۱

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،بهروز عطايي سرمربي تيم ملي جوانان واليبال ايران درباره عملكرد شاگردان لوزانو تا به اينجاي رقابت‌هاي المپيك 2016ريو گفت: المپيك باكيفيت‌ترين ميدان ورزشي دنيا براي تمام رشته‌ها است و همه تيم‌ها مسلح وارد اين ميدان بزرگ مي‌شوند، پس بايد از درخشش تيم ملي كشورمان در اين ميدان عظيم قدرداني كنيم.

كارشناس واليبال كشورمان گفت: در بين تيم‌هايي كه در المپيك حضور دارد، كوچك‌ترينشان حداقل 3بار سهميه المپيك را كسب كرده‌اند و با اين بازي‌ها آشنا هستند اما تيم ما براي نخستين بار با چنين فضايي روبرو مي‌شد و همين تازگي قطعا تاثير خودش را روي بازي تيم ما گذاشت.
وي ادامه داد: اگرچه بازيكنان بعد از بازي آرژانتين و در ست دوم بازي با لهستان خوشبختانه به آن فضا غلبه كردند و توانستند با تسلط بر خودشان نمايش خوبي از خود نشان دهند. ابتدا گرفتن يك امتياز از لهستان بزرگ و پس از آن پيروزي مقابل كوبا و مصر و رسيدن به مرحله دوم مسابقات دستاورد بزرگي براي واليبال ايران بود.
سرمربي تيم ملي واليبال جوانان با اشاره به اينكه نبايد انتظار واهي از تيم داشت گفت: از ابتدا هم گفته بودم اگر تيم ما بتواند به مرحله بعدي راه پيدا كند نمايش عالي داشته است. اگر در بازي حذفي پيروز شود كه ديگر يعني بك رخداد تاريخي، اما نبايد انتظار بيش از اندازه از بازيكنان داشت تا همين جا هم عالي بوده اند.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 22 و 30 دقیقه فردا (دوشنبه) در پنجمین و آخرین دیدار دور مقدماتی خود در المپیک ریو به مصاف روسیه مدافع عنوان قهرمانی مسابقات والیبال مردان المپیک 2012 لندن می رود.

انتهای پیام/

بخش نظرات

UU0J
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب