قائمی: از هیچ تیمی نمی ترسیم

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: همه تیم هایی که به مرحله یک چهارم نهایی صعود می کنند قدرتمند هستند اما از هیچ تیمی ترس نداریم.

پرینت ۲۵ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، فرهاد قائمی یکی از بازیکنان موثر تیم ملی ایران در مرحله گروهی بازی های المپیک 2016 ریو بود. این بازیکن درباره شرایط این رقابت ها در گفت و گو با سامانه هواداری تیم ملی ایران اظهار داشت: المپیک تورنمنتی متفاوت است اما ما روز به روز بهتر می شویم و بهتر بازی می کنیم. البته هر چقدر پیش می رویم مسابقات هم برای ما سخت تر می شود. امیدوارم بتوانیم مسابقات را با یک خاطره خوب به پایان برسانیم و به روند موفقیت خوب خود ادامه دهیم.

وی درباره آمار خوبی که در میان دریافت کننده های مسابقات دارد گفت: این آمار و ارقام انفرادی است و یک درصد ذهن ما را هم به خود مشغول نمی کند. همه هدفم این است که به تیم کمک کنم و در کار تیمی موثر باشم.

قائمی درباره حریف ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات خاطرنشان کرد: همه تیم های گروه A قدرتمند هستند همانطور که تیم های گروه ما چنین شرایطی دارند. مطمئن باشید در مرحله یک چهارم نهایی نتایج عجیب و غریبی رخ می دهد و هیچ تیمی از پیش برنده نیست. از هیچ تیمی ترس نداریم و فقط می خواهیم بهترین بازی خود را انجام دهیم.

انتهای پیام/

منبع: سایت فدراسیون والیبال

بخش نظرات

XIC1
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب