غلامی: اتفاقاتی برایمان افتاد که با روح المپیک سازگار نیست

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: اتفاقاتی که در جریان المپیک ریو برایمان رخ داد با روح المپیک سازگار نیست.

پرینت ۲۵ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۹

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،عادل غلامی پیش از رویارویی تیم ملی مقابل مصر اظهار داشت: صرف نظر از نتیجه ای که در این بازی به دست می آوریم، این دیدار فرصت خوبی برای ماست که پیش از حضور در مرحله یک چهارم نهایی با یک تیم قدرتمند بازی کنیم و با شرایط بهتری به دور بعدی برویم.

وی درباره اینکه عده ای گمانه زنی کرده اند که تیم ملی عمدا مقابل روسیه شکست می خورد تا به عنوان تیم چهارم از گروه خود صعود کند، گفت: واقعا؟ چرا باید ببازیم؟ اصلا چنین مسئله ای وجود ندارد. اگر مقابل روسیه پیروز شویم می توانیم در رده سوم قرار بگیریم و شرایط به نفع ماست. نمی دانم چرا برخی افراد تا این حد ضد والیبال می نویسند و حرف می زنند. این کارها به سود ورزش ایران نیست و برای کسانی که چنین اقداماتی انجام می دهند متاسفم.

غلامی خاطرنشان کرد: این دوره نخستین حضورمان در المپیک است اما چیزهایی که در این رقابت ها برایمان رخ داد با روح المپیک و آن چیزهایی که شنیده بودیم فرق می کرد.

وی افزود: روح المپیک روح جوانمردی است و سوای مسابقه، ملت ها به اینجا آمده اند تا با هم دوست باشند و مدال و ورزش برای آنها درجه دوم اهمیت را دارد. بیایید مقداری خودمان را عوض کنیم.

انتهای پیام/

بخش نظرات

152S
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب