چند آمار از مرحله اول والیبال المپیک

مرحله اول رقابت‌های والیبال المپیک ریو 2016 در حالی صبح سه شنبه به پایان رسید که در جریان 30 بازی برگزار شده در این مرحله، هیچ دیداری به رکورد بازی ایران – لهستان از حیث زمان مسابقه و پوئن‌های رد و بدل شده نرسید.

پرینت ۲۶ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،ماراتن 5 سته ایران – لهستان که 124 دقیقه فعال و مجموعا 136 دقیقه به طول انجامید، طولانی‌ترین بازی المپیک ریو 2016 تا اینجای کار است و همچنین با در بر داشتن 212 پوئن رد و بدل شده میان دو تیم، تاکنون به عنوان پرپوئن ترین بازی المپیک نیز نام گرفته است.

رکورد کمترین زمان بازی و کم‌پوئن‌ترین بازی نیز در دیدار روسیه – مصر رقم خورد که روس‌ها طی 54 دقیقه فعال و جمعا یک ساعت، موفق به شکست حریف شان شدند. در این بازی 112 پوئن نیز رد و بدل شد که از حیث کم‌پوئن‌ترین بازی ریو 2016 نیز این مسابقه را صاحب رکورد کرد. در ست سوم این بازی هم که در عرض 17 دقیقه نتیجه 25 – 9 به سود روسیه رقم خورد، کم‌پوئن‌ترین و کوتاه‌ترین ست مرحله اول معرفی شد.

اما رکورد بیشترین پوئن رد و بدل شده در یک ست به ست سوم دیدار آرژانتین – لهستان (72 پوئن) تعلق گرفت که با حساب 37 – 35 به سود لهستان تمام شد. این ست که 38 دقیقه طول کشید، طولانی‌ترین ست مرحله اول معرفی شده است.

بخش نظرات

9QF5
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب