آخرین تمرین پیش از حساس ترین بازی

بازیکنان تیم ملی والیبال ایران پیش از حساس ترین مسابقه خود در بازی های المپیک 2016 ریو، آخرین تمرین خود را در سالن دانشگاه نیروی هوایی ریودوژانیرو برگزار کردند.

پرینت ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۷

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،ملی پوشان ایران از ساعت 1:30 بامداد پنجشنبه در مرحله یک چهارم نهایی المپیک ریو به مصاف ایتالیا می روند. 24 ساعت پیش از آغاز این مسابقه آخرین تمرین ملی پوشان برگزار شد.

در ابتدای تمرین رائول لوزانو دقایقی برای بازیکنان درباره اهمیت مسابقه با ایتالیا صحبت کرد و برای آنها فشار و استرس بالای مسابقه دادن در مرحله یک چهارم نهایی بازی های المپیک را توضیح داد. سپس ملی پوشان کار خود را با گرم کردن و حرکات کششی آغاز کردند.

پس از تمرین سرویس و دریافت، بازیکنان به دو تیم تقسیم شدند و برنامه های تاکتیکی کادر فنی را مرور کردند. در بخشی از این تمرین خوان سیچلو در نقش پاسور ظاهر شد و در کنار سایر بازیکنان تمرین کرد.

بر اساس برنامه کادر فنی، قرار است ملی پوشان صبح روز مسابقه و پس از صرف صبحانه در یک جلسه آنالیز همراه با نمایش ویدئو شرکت کنند و بعد از ناهار و استراحت، راهی سالن ماراکانازینیو شوند تا در حساس ترین مسابقه تاریخ والیبال ایران که رائول لوزانو آن را بازی قرن والیبال کشورمان نامید شرکت کنند.

بخش نظرات

2XDY
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب