لوزانو: بازی قرن والیبال ایران را در پیش داریم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: مسابقه با ایتالیا در یک چهارم نهایی المپیک، بازی قرن والیبال ایران است.

پرینت ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۸

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،رائول لوزانو در آستانه دیدار حساس تیم ملی والیبال ایران مقابل ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی بازی های المپیک گفت: باید اسم این مسابقه را بازی قرن والیبال ایران بگذاریم. برای والیبال ایران که برای نخستین بار به المپیک راه یافته و در همان حضور نخست خود به جمع هشت تیم برتر مسابقات رسیده است، این مسابقه بازی قرن است.

وی ادامه داد: دلیل اصلی اینکه این مسابقه را بازی قرن می نامم این است که می توانیم با پیروزی در این دیدار به نیمه نهایی المپیک برسیم و افتخارآفرینی کنیم.

لوزانو خاطرنشان کرد: نیازی نیست درباره انگیزه و روحیه بازیکنان و مربیان برای این مسابقه حرفی بزنیم زیرا همه سرشار از انگیزه هستند تا در این مسابقه به پیروزی برسند. البته باید حواس بازیکنان باشد که والیبال را با ذهن باز بازی کنند زیرا این مسئله کلید پیروزی مقابل ایتالیا است.

وی گفت: همه کارشناسان و رسانه ها شانس پیروزی ایتالیا را بیشتر از ایران می دانند و شاید اگر ده بار مقابل ایتالیا بازی کنیم، هفت یا هشت بار شکست بخوریم اما فردا مسابقه ای متفاوت است که باید برای پیروزی در آن تلاش کنیم.

بخش نظرات

Z8HB
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب