زرینی: شاید والیبال ایران دیگر چنین فرصتی به دست نیاورد

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: شاید والیبال ایران دیگر فرصتی برای حضور در مرحله یک چهارم نهایی المپیک به دست نیاورد و بازیکنان مصمم هستند که بازی خوبی مقابل ایتالیا ارائه کنند.

پرینت ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۹

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،حمزه زرینی در آستانه مسابقه حساس تیم ملی والیبال ایران مقابل ایتالیا گفت: از روزی که وارد المپیک شدیم پیش بینی چنین روزی را می کردیم چون می دانستیم با دو پیروزی می توانیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنیم و مسابقه اصلی ما در این مرحله برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر در مرحله یک چهارم نهایی با هر تیم دیگری از گروه A بازی می کردیم هیچ تفاوتی برای ما نمی کرد. شاید دیگر برای والیبال ایران چنین فرصتی پیش نیاید و بازیکنان مصمم هستند که بازی خوبی ارائه کنند اما باید بهتر از تمام مسابقات قبلی خود باشیم تا بتوانیم ایتالیا را شکست بدهیم.

زرینی گفت: ایتالیا تیم قدرتمندی است و تا کنون هم بهترین بازی ها را در المپیک انجام داده است. همه بازیکنان باید در این مسابقه در سطح بالا بازی کنند تا در نخستین حضور خود در المپیک شگفتی ساز شویم.

وی ادامه داد: در سال های گذشته همیشه مقابل ایتالیا خوب بازی کرده ایم. البته این تیم با اضافه شدن عثمانی خوانتورینا شکل بهتری گرفته است و بدون نقص بازی می کنند. در المپیک هم تمام قدرت های دنیا را شکست داده است. این ایتالیا با تیمی که در سال های قبل مقابل ایران بازی می کرد متفاوت شده است. البته با این حال شکست ایتالیا دور از دسترس نیست.

وی اظهار داشت: اگر در این مسابقه ایرانی بودن خود را که در لحظات سخت نشان می دهیم، تکرار کنیم می توانیم ایتالیا را شکست بدهیم. امسال هنوز چنین عملکردی از تیم ملی ندیده ایم و شاید این کار را در حساس ترین مسابقه خود انجام دهیم.

بخش نظرات

MBPW
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب