تیم ملی ب والیبال مغلوب قطر شد

تیم ملی ب والیبال ایران در پنجمین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در قطر مغلوب تیم ملی قطر شد.

پرینت ۲۹ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۰

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران، تیم ملی ب والیبال ایران در پنجمین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در اردوی برون مرزی قطر به مصاف تیم ملی والیبال کشور میزبان رفت.
شاگردان ناصر شهنازی سرمربی تیم ملی ب روز گذشته در این دیدار تدارکاتی، برای سومین بار به مصاف تیم ملی والیبال قطر رفت و سه بر دو مغلوب این یتم شد.
ملی پوشان ب والیبال ایران در ست های اول و چهارم  25 بر 23 و 25 بر 18 به پیروزی رسیدند و در ست های دوم، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 23 و 15 بر 12 مغلوب حریف تدارکاتی خود شدند.
سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران در این مسابقه از ترکیب های متفاوت استفاده کرد تا به ترکیب نهایی خود برای حضور شایسته در جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا دست یابد.
تیم ملی ب والیبال روز شنبه آخرین دیدار تدارکاتی خود را در قطر برگزار می کند و روز یکشنبه به تهران بازخواهد گشت.
تیم ملی ب والیبال ایران خود را برای حضور شایسته در پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا که از یکم تا هفتم مهرماه به میزبانی شهر ناخوم پاتوم تایلند برگزار می شود، آماده می کند.
هشت تیم برتر قاره کهن آسیا در این رقابت ها حضور دارند که تیم ملی ب والیبال ایران با تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی در گروه دوم همگروه است.
در گروه نخست این رقابت ها نیز چهار تیم تایلند (میزبان)، چین، قطر و چین تایپه با یکدیگر رقابت می کنند.

انتهای پیام/

بخش نظرات

NTV1
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب