تکرار تاریخ در والیبال المپیک

دو دیدار روز پایانی مسابقات والیبال مردان المپیک ریو 2016 همان دو دیداری است که 12 سال قبل در روز آخر المپیک آتن 2004 انجام شد.

پرینت ۳۰ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،29 اگوست 2004 امریکا و روسیه برگزارکننده بازی رده بندی برای تعیین برنده مدال برنز المپیک آتن بودند که آن بازی را روسیه 3 بر صفر به سود خود تمام کرد و سوم شد. حالا دوباره این دو تیم در ریو 2016 برای رقم زدن مدال برنز المپیک به مصاف هم می روند. تتیوخین و وربوف از روسیه و ویلیام پریدی از امریکا سه بازیکنی اند که آن دیدار را تجربه کردند و حالا نیز در برابر هم قرار خواهند گرفت.
اما دیدار فینال ریو 2016 نیز همانند آتن 2004 خواهد بود. برزیل فینال آتن را 3 بر یک از ایتالیا برد و حالا در کشور خود باید به مصاف این تیم برود. از بازیکنان فعلی دو تیم، تنها سرجیو؛ لیبروی برزیل است که در آن فینال حضور داشت و نهایتا هم به عنوان بهترین لیبروی بازی ها انتخاب شد. برناردو رزنده و دستیارش؛ ریکاردو تاباچ نیز آن فینال را به عنوان سرمربی و مربی برزیل تجربه کردند.
حال باید منتظر ماند و دید، آیا تاریخ تکرار شده و باز هم همان نتایج روز پایانی آتن 2004 در ریو 2016 رقم خواهد خورد یا لااقل در ثبت نتایج روز فینال، تغییراتی را نسبت به 12 سال قبل، شاهد خواهیم بود.

بخش نظرات

IFAT
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب