برزیل با پیروزی بر روسیه فینالیست شد

تيم ملى واليبال برزيل با پيروزى مقابل تيم ملى واليبال روسيه موفق شد به ديدار نهايى مسابقات المپيك 2016 ريو راه پيدا كند.

پرینت ۳۰ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۶

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال استان تهران،دومين ديدار مرحله نيمه نهايى رقابت هاى واليبال مردان المپيك ريو ، بين دو تيم برزيل و روسيه برگزار شد. ديدارى كه در پايان با برتري تيم ملى واليبال برزيل و راهيابى این تیم به فينال مسابقات همراه شد.

تيم ملى واليبال برزيل در ديدار با روسيه كه به نوعى تكرار فينال المپيك 2012 لندن هم محسوب مى شد، توانست با نتيجه 3 بر صفر از سدحریف خود عبور كند و حريف ايتاليا در ديدار نهايى شود. شاگردان برناردو رزنده در 3 ست متوالى با نتايج 25 بر 21، 25 بر 20 و 25 بر 17 موفق شدند تيم روسيه را شكست دهند و دومين فيناليست مسابقات شوند.

در پايان اين ديدار ماكسيم ميخايلوف از تيم ملى واليبال روسيه موفق شد با كسب 16 امتياز براى تيمش امتيازآورترين بازيكن ميدان شود.

پيش از اين ديدار هم در ديگر بازى مرحله رده بندى تيم ملى واليبال ايتاليا با پيروزى 3 بر 2 مقابل آمريكا راهى فينال رقابت هاى المپيك 2016 ريو شده بود.

ديدار رده بندى واليبال مردان فردا ساعت 17 به وقت ايران بين دو تيم آمريكا و روسيه برگزار خواهد شد و دو تيم برزيل و ايتاليا هم از ساعت 20:45 ديدار فينال را برگزار خواهند كرد.

بخش نظرات

QQ65
کد امنیتی


تمامی حقوق متعلق به هیئت والیبال استان تهران می باشد.استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است.

توسعه ، طراحی و پشتیبانی توسط رسپیناوب